امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99443
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۷
تعداد بازدید: 130
رضا نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به شایعاتی که اخیراً در خصوص شهرداری تهران مبنی بر تفکیک جنسیتی مطرح شده گفت: نمی‌دانم چرا ...

رضا نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به شایعاتی که اخیراً در خصوص شهرداری تهران مبنی بر تفکیک جنسیتی مطرح شده گفت: نمی‌دانم چرا همیشه عده‌ای هستند که می‌خواهند به موضوعات اخلاقی انگ سیاسی بزنند.

وی با تأکید بر این موضوع که زنان در محیط کار باید شأن و منزلتشان حفظ شود گفت: بنده همسر خودم در آموزش و پرورش است چون محیط زنانه است حاضر نیستم تحت هیچ شرایطی کارش را جابجا کند چقدر خوب است که در سایر ادارات هم حرمت بانوان را حفظ کنیم.

شهردار منطقه 7 با تأکید بر این موضوع که باید محیط کار آرام و امن باشد گفت: شهردار تهران برای ایجاد محیط آرام با حفظ شأن و کرامت بانوان این کار را انجام داده است البته بگویم که تفکیک جنسیتی در کار نیست و دیواری بین خانم‌ها و آقایان کشیده نشده است.

نگهبان اضافه کرد: فقط به مسئولین شهرداری اعلام شده که مسئول دفتر و منشی‌های خود را خانم نگیرند آن هم به دلیل اینکه باید خانم‌ها تا پاسی از شب در محل کار بمانند و همین امر باعث می‌شود به امورات خانه و خانه‌داری نرسند.

وی اضافه کرد: عده‌ای به جای اینکه موضوعات را تحلیل کنند حمله می‌کنند در همین منطقه ما بیایید از تک تک خانمها سؤال کنید همه آنها راضی هستند که مختلط با آقایان ننشینند یک بخشی را برای خانم‌ها در نظر گرفته‌ایم و  بخش دیگر را برای آقایان.

نگهبان بیان کرد: من واقعا نمی‌دانم علت این همه جوسازی علیه شهرداری تهران چیست.

وی گفت: باید از کارهای خوب استقبال کرد و عده‌ای هم به جای دامن زدن به موضوعاتی که رسانه‌های بیگانه مطرح می‌کنند بهتر است چشم خود را باز کرده و درک کنند که کارهای فرهنگی و اجتماعی خوبی در شهر انجام شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها