امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99446
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۷
تعداد بازدید: 75
سردار جواد عظیمی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: اکنون بهترین وضعیت در همه مرزهای جمهوری اسلامی از نظر امنیت حاکم ...

سردار جواد عظیمی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: اکنون بهترین وضعیت در همه مرزهای جمهوری اسلامی از نظر امنیت حاکم است.

مسئول انسداد مرزهای کشور گفت: به همت دلیرمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و برادران ارتش و سایر دست‌اندرکاران امور دفاعی و امنیتی کشور، هم در مرزهای شمال‌غرب، هم در مرزهای جنوب شرق و هم در مرزهای غربی امنیت کامل برقرار است.

معاون نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی این آمادگی را دارند که اگر روزی گروهک‌های فریب‌خورده از جمله سلفی‌ها و تکفیری‌ها که در گروهک‌های خشونت‌طلبی مانند داعش گرد آمده‌اند کوچک‌ترین نظری به مرزهای کشور داشته باشند با فرمان و دستور فرمانده کل قوا پاسخ دندان‌شکنی به آن‌ها بدهند.

مسئول انسداد مرزهای کشور تصریح کرد: گروهکی مانند داعش نه تنها جرأت تردد در مرزهای کشور را ندارد بلکه حتی تا کیلومترها مانده به مرزهای کشور نیز حضور نخواهد یافت چرا که مرزهای ایران ناامن‌ترین مکان برای حضور و تردد آن‌ها خواهد بود.

عظیمی‌فر با بیان این‌که کشور ایران نه عراق و سوریه و نه افغانستان است، تصریح کرد: ایران کشوری منسجم و یکپارچه است و همه اقلیت‌های مذهبی و هم شیعه و سنی گوش به فرمان مقام معظم رهبری آماده مقابله با هرگونه ناامنی هستند.

این مسئول افزود: تاکنون هیچ موردی از ناامنی در هیچ یک از مرزهای کشور دیده نشده و سلفی‌ها و تکفیری‌ها هرگز خواب نزدیک شدن به مرزهای ما را نخواهند دید.

انتهای پیام/2571/ط30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها