امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9945
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۵۶
تعداد بازدید: 86
منصور حقیقت‌پور نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: کشور ما در آستانه ...

منصور حقیقت‌پور نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: کشور ما در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در شرایط حساسی قرار دارد و نامزدهای انتخاباتی نباید با بداخلاقیهای انتخاباتی موجب ایجاد خوراک تبلیغاتی برای دشمنان کشور و نظام شوند.

وی افزود: نامزدهای انتخاباتی باید از هرگونه تخریب طرف مقابل پرهیز کنند و از سوی دیگر عملکرد دولتهای قبلی را زیر سؤال نبرند چراکه منفی‌بافی در خصوص اقدامات صورت گرفته در دولتهای قبلی به واقع زیر سؤال بردن دستاوردهای چندین‌ساله انقلاب و نظام است.

نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر رقابت انتخاباتی مثبت نامزدها اظهار داشت: کاندیداها در تبلیغات انتخاباتی خود ضمن پرداختن به برنامه‌های خود نباید مسائلی را در راستای برنامه‌های انتخاباتی خود مطرح کنند که از محدوده اختیارات آنان خارج باشد.

حقیقت‌پور ادامه داد: همچنین کسانی هم که به عنوان داوطلب نامزدی انتخابات ریاست‌جمهوری در وزارت کشور ثبت‌نام کرده و صلاحیت آنان از سوی شورای نگهبان احراز نشده، می‌توانند با دعوت مردم به حضور پرشور در انتخابات و حضور فعال در صحنه به تحقق حماسه سیاسی در انتخابات کمک کرده و مؤثر باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار