امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99454
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۷
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرنگار فارس، فرج الله عارفی با اشاره به امضای بیش از 200 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای تقدیر از عملکرد فرهنگی محمدباقر ...

به گزارش خبرنگار فارس، فرج الله عارفی با اشاره به امضای بیش از 200 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای تقدیر از عملکرد فرهنگی محمدباقر قالیباف در تکریم و ارج نهادن به مقام زن و خانواده گفت: عده ای از افرادی که مخالف این طرح بوده اند دیدگاه خود را دارند اما آنچه مسلم است نیاز یک کارمند خانم به فعالیت در فضایی با امنیت ، دارای آرامش و آسایش در هشت ساعت کاری است و این اقدام شهرداری در جداسازی اقدامی موثر است .
نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی با این تصمیم مخالفت کرده و تعبیرات ناشایست از آن انجام می دهند که ولنگار باشند و احتمالا این افراد موافق پلشتی هستند.
عارفی افزود: همیشه اقدامات فرهنگی شهرداری تهران قابل تقدیر است و مطالب ، احادیث و روایات و سخنان نقضی که بر دیوارهای شهر نقش بسته است و برای خوانندگان آن درس های ارزشمندی دارد. به طوری که اهالی فهم و درک از این تعابیر زیبای فرهنگی در سطح شهر تهران به طور حتم لذت می برند.
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تشکر از اقدامات فرهنگی شهرداری تهران گفت: واقعیت آن است که 200 تن از امنای ملت در مجلس اقدام شهرداری تهران را تائید و مورد تقدیر قرار داده اند و دیدگاه های مخالف هم وجود دارد که البته خیلی با دیدگاه و فرهنگ جامعه همراه نیست. آنها با ابزارهایشان دیدگاه های نادرست شان را منتشر می کنند و البته ما نباید خیلی نگران این اظهار نظرها باشیم .
نماینده جیرفت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : اظهارات ناشایست در خصوص اقدام شهرداری تهران در تکریم مقام زن و خانواده از سوی برخی برای طرح خود است و در جامعه اثری ندارد.
وی با تاکید بر اینکه اقدام شهرداری تهران حرکتی پسندیده بوده است، گفت: همین که یک خانم کارمند می تواند در اتاقش با آرامش نشسته و نگران نباشد، به معنای امنیت بخشی به شغل بانوان است و قابل تقدیر است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها