امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99460
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۳۷
تعداد بازدید: 88
علی صحرایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به وضعیت انتشار اوراق اختیار فروش تبعی در بازار، ...

علی صحرایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به وضعیت انتشار اوراق اختیار فروش تبعی در بازار، اظهار داشت: بسیاری از سهام تحت پوشش اوراق تبعی از قیمت اعمال فراتر رفته‌اند و اثر خود را بر بازار گذاشته‌ است.

وی افزود: این اوراق موجب کاهش نگرانی سهامداران خود شد و سهامداران می‌توانند پورتفویی از سهام با وجود اوراق اختیار تبعی تشکیل دهند که با وجود دریافت بازده مورد انتظار از مزیت داشتن سهام استفاده کنند.

صحرایی درباره حجم و ارزش معاملات در فصل مجامع گفت: به طور متوسط در فصل مجامع 70 شرکت متوقف بود که عمده این نمادها بزرگ بودند که با این وجود حجم و ارزش معاملات رشد قابل قبولی داشته است؛ بنابراین در این هفته با وجود تعطیلات ملاک قضاوت نخواهد بود.

معاون بازار شرکت بورس با تاکید بر اینکه گزارش 3 ماهه شرکت‌ها نشان از بهبود وضعیت آنان در بخش واقعی اقتصاد دارد، گفت: گزارش‌های مجامع و 3 ماهه عمدتا بیش از انتظار سهامداران و فعالان بود.

وی افزود: می‌توان گفت در این مجامع هم تقسیم سود خوبی داشتیم و هم گزارش‌های فراتر از انتظار روانه بازار شد.

* شرکتی آماده برای عرضه اولیه نداریم

وی درباره عرضه اولیه شرکت‌ها به خبرنگار بورس فارس، گفت: فعلا شرکتی برای عرضه اولیه آماده نشده است و فعلا خبری در خصوص عرضه اولیه سهام نیست.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها