امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99476
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 88
آیت‌الله مصطفی محقق داماد استاد فقه و حقوق دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن ...

آیت‌الله مصطفی محقق داماد استاد فقه و حقوق دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ضمن محکوم کردن جنایات اسرائیل در نوار غزه عنوان کرد: به عقیده بنده اقدامات امروز اسرائیل در نوار غزه علیه کودکان و زنان بی‌گناه توسط بنیامین ناتانیاهو از مصادیق مبرز نسل‌کشی است و بنابراین قابل تعقیب در دیوان بین‌المللی کیفری است.

رئیس گروه اسلامی فرهنگستان علوم افزود: بنابراین بنده یک دعوایی خطاب به دادستان کیفیری تنظیم کردم و از ایشان درخواست مجازات علیه جنایات بشری در غزه را دارم، چرا که عمل ناتانیاهو در غزه مصداق جنایت علیه بشریت و نسل‌کشی است بنابراین بنده یک بیانیه حقوقی منظمی تنظیم کردم.

محقق داماد با اشاره به اینکه این بیانیه به عنوان یک شخص حقیقی به عبارت دیگر یکی از افراد ملت ایران تنظیم شده است، توضیح داد: اکنون درحال ثبت‌کردن این عرض حال هستم، پس از ثبت شکایت خود متن آن را در اختیار خبرگزاری‌ها خواهم گذاشت.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار