امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99477
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 182
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در گرگان اظهار داشت: امروز جهان سرگشته در یک پیچ تاریخی قرار دارد و تصمیم سرنوشت‎ها در مقابل یک تصمیم است، ایسم‎ها همه شکست خوردند و رمضان خونین غزه پرده‎برداری از حقوق بشر آمریکایی‌ است.

وی تصریح کرد: نماد آمریکا مقابله با تروریست است اما همه جا از تروریست‎ها حمایت می‎کند لذا اگر ما رسالت تاریخی خود را به خوبی انجام دهیم باید از جامعه‎مان یک الگوی خوب بسازیم و اگر در این لحظات سرنوشت‎ساز کوتاهی صورت بگیرد و نتوانیم بر مشکلات جامعه فائق آییم دچار خسران و بدبختی خواهیم شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: به آنهایی که هر سحر زیر باران گلوله به شهادت می‎رسند و در هر افطار در دریای خون وضو می‎گیرند و نوزادان شیرخواری که داغ شهید شیرخواره دشت کربلا را در دلها زنده می‎کنند درود می‎فرستیم.

نقدی از حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی باشکوه روز قدس قدردانی کرد و افزود: در امتداد این درخشش حضور دهها میلیونی روزه‎داران کشورمان در آفتاب داغ و سوزان روز گذشته یکبار دیگر مهر تاییدی به استمرار راه امام و شهیدان بود.

وی با بیان اینکه باید از ملت ایران به خاطر این درخشش و ایستادگی تشکر کرد یادآور شد: اکنون نوبت دولت و دولتمردان است که از این ظرفیت در راه آزادی بشریت و قدس به شایستگی بهره‌برداری کند و فلسطین را از چنگ غاصبان نجات دهد که این مهم مطالبه همه ما است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نحوه تعیین سرنوشت فلسطین با برگزاری یک انتخابات آزاد در سراسر این کشور اظهار داشت: مردم باید در تعیین سرنوشت خود سهیم باشند و این مهم نباید به عنوان یک طرح باقی بماند بلکه به عنوان دیپلماسی فعال باید پیگیری شود تا دنیا را متقاعد کنیم طرح مذکور سریعتر اجرایی شود.

نقدی بیان داشت: رژیم آمریکا که سراسر خیانت و وحشیگری است برای کشتار کودکان و زنان 225 میلیون دلار را برای حمایت از رژیم منحوس صهیونیستی تصویب کرد لذا انتظار داریم دولت ما برای حمایت از مظلومان ورود کند.

وی با بیان اینکه ماجرای غزه دو روی سکه دارد، یادآور شد: مظلومیتی که این روزها زیاد از آن صحبت می‎کنیم توسط مستکبران مدعی حقوق بشر سانسور می‎شود از طرفی شبکه بی‎بی‎سی راهپیمایی ده‎ها میلیونی ایران را که به حمایت از مردم فلسطین در روز قدس انجام شد سانسور می‎کند که این‎ها از منظر آنان آزادی بیان محسوب می‎شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دشمن دوست داشت که به ایران حمله نظامی کند اما کابوسی که بخشی از آن را در غزه در مقابل چند تک تیرانداز فلسطینی دید آنها را زمین‎گیر کرد لذا دل به تحریم، جنگ اقتصادی و تغییر باورها و اعتقادات مردم بسته‌اند؛ فکر نکنیم که باید فقط دغدغه غزه را داشته باشیم، مردم ما نیز زیر باران آتش قرار دارند که نباید از این مسئله غفلت کرد.

 سردار نقدی همچنین گفت: خوشا به حال غزه که در میدان جنگ، کسانی که بر اثر گلوله دشمن شهید می‎شوند به حال آنها غبطه می‎خورد چراکه شهادت و ازخودگذشتگی مردم غزه دنیا را به فکر وامی‎دارد اما گرفتاری آنجاست که صدای گلوله دشمن به گوش نمی‎رسد و تلفات میدان نبرد را نمی‎توان دید، این جنگ بسیار دردناک‎تر است که باید به آن اهتمام کرد.

وی با بیان اینکه دشمن از حمله نظامی به ایران کاملا ناامید شده است، خاطرنشان کرد: آنها تعداد شبکه‎های ماهواره‎ای را از 6 شبکه به 162 شبکه رساندند، 6 شبکه فساد جنسی به زبان فارسی راه‎اندازی کردند و می‎خواهند کانونی که الهام‎دهنده، سرشار از امید و الگو برای جهانیان است را متوقف کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: 10 الی 15 شبکه ماهواره‎ای به نام شیعه درست کردند که علیه اهل‎سنت به فحاشی می‎پردازد و در مقابل نیز 10 الی 15 شبکه ماهواره‎ای به نام اهل‎سنت راه‎اندازی کرده که به فحاشی علیه شیعه پرداخته و مرکز این شبکه‎ها در لندن است.

نقدی با بیان اینکه دشمن می‎خواهد مسلمانان را غرق در شهوات، اختلافات، بی‎بصیرتی و انحراف سیاسی کند، یادآور شد: دشمنان با این حربه توانستند در برخی افراد نفوذ کرده و شعار نه غزه، نه لبنان را در کشور سر بدهند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه بسیج الهام‎بخش مقاومت‎ها است، بیان داشت: در لبنان، سوریه و عراق وقتی توطئه‎ای اتفاق می‎افتد می‎گویند که باید بسیج راه بیندازیم لذا بسیج به عنوان یک شجره طیبه رسالت سنگینی بر عهده دارد.

سردار نقدی از زحمات بی‎دریغ سردار بابایی فرمانده سابق سپاه نینوا گلستان قدردانی کرد و گفت: ایشان در زمان مسئولیت‎شان در فراز و نشیب‎های پیچیده سیاسی مهر تائید ولایتمداری و عزت را به منصه ظهور رساندند و موفقیت‎های خوبی در عرصه‎های جهاد اقتصادی، دانش‎آموزی و کارهای فرهنگی برای گلستان به دست آمد و این استان را در زمره استان‎های فعال و پیشرو قرار داد.

وی مسئولیت سردار بابایی را به عنوان فرمانده سپاه کربلای مازندران که با جمعیت بزرگتری است را نشان از کارنامه درخشان ایشان ذکر کرد و گفت: گسترش حلقه‎های صالحین برای حفظ نیروهای متعهد و انقلابی در زیر باران تهاجم فرهنگی از دیگر اقدامات شایسته بوده است.

انتهای پیام/83001/س40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها