امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99480
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 127
محمدعلی پورمختار رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمدعلی پورمختار رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آخرین تحولات مرتبط با بررسی پرونده رانت 650 میلیون یورویی گفت: چندی پیش جلسه ای با حضور رییس کل بانک مرکزی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین سایر طرف های دیگر این پرونده در کمیسیون برگزار شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این جلسه بررسی و دفاع مقامات دولتی از عملکرد خود در این باره بود که البته آقای توکلی نیز در این جلسه حضور داشتند.

رییس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در این جلسه وزیر صنعت و رییس کل بانک ملی بر این نکته تاکید کردند که تسهیلات ارزی ارائه شده برای واردات خوراک دام تنها متعلق به یک شرکت خاص نیست و بقیه شرکت های واجد الشرایط نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

پور مختار گفت: در همین رابطه لیستی از شرکت هایی که می توانند از این تسهیلات استفاده کنند نیز در این جلسه ارائه شد.

وی افزود: این جلسه به منظور شنیدن توضیحات مسئولین دولتی بود که انشالله به زودی گزارش این پرونده تکمیل و به مراجع ذی صلاح ارائه خواهد شد.

رییس کمیسیون اصل 90 در پایان تصریح کرد: البته نکته مهم در این رابطه این است که آقای توکلی از توضیحات مسئولان دولتی مربوطه قانع نشدند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها