امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9949
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۵۶
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، آیت‌الله آملی لاریجانی صبح امروز در جمع رؤسای کل دادگستری‌های کشور با اعلام این مطلب افزود: بحث انتخابات تقریباً ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، آیت‌الله آملی لاریجانی صبح امروز در جمع رؤسای کل دادگستری‌های کشور با اعلام این مطلب افزود: بحث انتخابات تقریباً مهم‌ترین مسئله سیاسی کل کشور است.

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری از حماسه سیاسی نام بردند باید بگوییم که بخش عمده‌ای از این حماسه سیاسی به انتخابات معطوف می‌شود و باید تلاش کنیم تا انتخابات پرشورتر برگزار شود.

آملی لاریجانی با اشاره به این مطلب که نتیجه انتخابات به طور قطع مهم است و حضور پرشور مردم در صحنه‌ انتخابات از همان اهمیت برخوردار است، گفت: به طور قطع این حضور تأثیر زیادی بر وضع داخلی و خارجی کشور خواهد داشت.

رئیس قوه قضاییه گفت: بحثی که قوه قضاییه در انتخابات دارد عمدتاً بحث پیش‌گیری از وقوع جرایم انتخاباتی است هرچند ما در برخورد با این گونه جرایم هم وظایفی به عهده‌‌مان گذاشته شده است.

وی افزود: خوشبختانه ستادهای پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی در استان‌ها تشدید شده اما از رؤسای دادگستری‌ها می‌خواهیم تا بر حسب وضعیت هر استان اقدم‌های مستندی را انجام دهند.

آملی لاریجانی افزود: ما باید با هماهنگی با دستگاه‌های نظارتی و اجرایی تلاش کنیم نه تنشی در برگزاری انتخابات پیش بیاید و هم اگر کسی می‌خواهد تنش ایجاد کند جلوی آن را بگیریم.

رئیس قوه قضاییه اظهار امیدواری کرد: اقدامات مؤثر رؤسای کل دادگستری‌ها و دادستان‌ها منجر به حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات شده و البته این حماسه سیاسی بدون رخ دادن هیچ عنوان مجرمانه‌ای رقم بخورد.
ادامه دارد...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها