امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99496
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۳۹
تعداد بازدید: 15
حمید کلوانی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به جدیدترین پیگیری کشتی‌گیران در خصوص باشگاه ...

حمید کلوانی نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به جدیدترین پیگیری کشتی‌گیران در خصوص باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پس از تقدیم لایحه به شعبه 37 جهت توقیف تنها حساب باشگاه پرسپولیس به مدیرعاملی جناب آقای رحیمی این اتفاق برای احقاق حق کشتی‌گیران انجام شد.

وی افزود: امروز با توجه به پیگیری‌ها حساب جدید باشگاه پرسپولیس توقیف شد و تمام مبالغی را که بالغ بر 268میلیون و 900 هزار تومان در آن بود توقیف شد تا انشالله بتوانیم قولی را که به کشتی‌گیران دادیم عملی کنیم.

نوری تاکید کرد: دوباره می‌گوییم مشکل ما با رحیمی شخصی نیست و این موضوع فقط برای حق کشتی‌گیران است. هر 21 کشتی‌گیر به رحیمی احترام می‌گذارند و خصومتی شخصی با او ندارد، ما فقط با باشگاه پرسپولیس طرف هستیم و حق‌مان را می‌خواهیم. معتقدیم که پرسپولیس دولتی نیست و اگر دولتی بود آنها باید ذیحسابی را که مربوط به وزارت ورزش و خزانه بود و حساب جاری داشتند پس از درخواست ما مشخص شد که این حساب توقیف شده و حتی پس از استعلامات حساب باشگاه پرسپولیس توقیف شد و پس از استعلامات لازم از اداره کل دعاوی بانک ملی از شعبه مربوطه این تصمیم درباره حساب جاری باشگاه گرفته شد. حتی ما این استعلام را گرفتیم که این حساب مربوط به خزانه است یا خیر که جواب استعلامات خود را نیز گرفتیم و این اتفاق افتاد. این در شرایطی است که پرسپولیسی‌ها معتقد بودند که اتفاقی راجع به این موضوع نخواهد افتاد. ما دوست داشتیم همه چیز با آرامش تمام شود اما خود عزیزان نخواستند.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها