امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۲۱:۵۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 995
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۸
تعداد بازدید: 301
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، ابوالفضل زروئی نصرآباد، یکی از طنزپردازان خوب کشورمان از هجدهم فروردین به دلیل سکته قلبی در ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، ابوالفضل زروئی نصرآباد، یکی از طنزپردازان خوب کشورمان از هجدهم فروردین به دلیل سکته قلبی در بیمارستان کسری بستری بوده و پزشکان طی انجام آنژیوگرافی متوجه شدند که وی نیازمند عمل قلب باز است.

برادر وی در این باره گفت: پزشکان بیمارستان کسری چند روز گذشته بر عمل قلب باز برادرم تأکید بسیار داشتند اما به دلیل اینکه 3 تا از رگ‌های قلب وی مسدود بوده نیازمند آزمایشات متعدد برای عمل قلب باز است به همین منظور تاریخ عمل به روز دوشنبه یا چهارشنبه موکول شده است.
  
زروئی نصرآیاد در پاسخ به سؤال که آیا کسی از وزارت ارشاد جویای حال برادرتان بوده و یا به عیادت به بیمارستان آمده‌اند، بیان می‌کند: دوستان و هنرمندان مختلفی به دیدار ابوالفضل آمده‌اند و دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به صورت تلفنی پیگیر حال وی هستند.

وی می‌افزاید: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی اسماعیلی، سرپرست دفتر امور فرهنگی وزارت ارشاد تلفنی جویای حال عمومی ابوالفضل بوده‌اند و حتی از دفتر شعر وزارت ارشاد آقای طراوت‌پور پیگیر کار برادرم هستند به نوعی که خود وزیر ارشاد آقای طراوت‌پور را مجاب به پیگیری این کار کرده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها