امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99501
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۱
تعداد بازدید: 124
ستاد یاری فلسطین (سیف) از برگزاری تجمع مردمی مقابل سفارت فرانسه در محکومیت جنایات وحشیانه اسرائیل خبرداد.

ستاد یاری فلسطین (سیف) از برگزاری تجمع مردمی مقابل سفارت فرانسه در محکومیت جنایات وحشیانه اسرائیل خبرداد.

به گزارش پیروان موعود به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، 20 روز از شروع دوباره ی جنایات وحشیانه ی رژیم نامشروع صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه می گذرد و نه تنها از سوی مدعیان آزادی بیان و حقوق بشر در دنیا هیچ حمایتی از مردم بی دفاع غزه نمی شود بلکه جانبداری آمریکا، انگلیس و کشورهای غربی از رژیم منحوس اسرائیل و همراهی و همدستی آنها با این رژیم جنایتکار دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.

علاوه بر این سرکوب اعتراضات مردمی به جنایات اسرائیل توسط این دولت ها امری است که پوشالی بودن ادعای آزادی بیان و حمایت از حقوق بشر را بر همگان آشکار ساخته است.

یکی از این دولت های سرسپرده به اسرائیل دولت فرانسه می باشد که در این مدت اعتراضات و راهپیمایی های مردمی علیه اسرائیل را ممنوع نموده و جرایم سنگینی برای معترضین قرارداده است که از جمله می توان به زندانی نمودن 3 نفر فرانسوی به دلیل اعتراض به جنایات اسرائیل و محکوم کردن یک جوان 18 ساله به جریمه ی نقدی به دلیل شرکت در راهپیمایی اشاره کرد.

از نظر ما حمایت های سیاسی و رسانه ای این دولت از رژیم صهیونیستی وی را هم پیمان و همراه این رژیم در قتل کودکان فلسطینی نموده است و این همراهی بی پاسخ نخواهد ماند.

از این رو ستاد یاری فلسطین(سیف) از همه ی دغدغه مندان دعوت می نماید که ساعت 17 روز یکشنبه 5 مرداد 93 با حضور در برابر سفارت این کشور در تهران(خیابان حافظ- خیابان نوفل لوشاتو) اعتراض خود را به سیاست های این دولت اعلام نمایند و همراهی خود را با انسانهای آزاده ی فرانسه نشان دهند. گفتنی است روبروی  سفارت فرانسه نمایشگاهی از جنایات اسرائیل برگزار گردیده و به صورت نمادین تشییع جنازه کودکان مظلوم فلسطینی برگزار خواهد گردید.

 

گفتنی است پیش از این از سوی ستاد یاری فلسطین(سیف) تجمع اعتراضی روبروی دفتر حافظ منافع مصر به دلیل بستن گذرگاه رفح از سوی دولت مصر برگزار گردیده بود.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها