امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99503
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۶
تعداد بازدید: 23
محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: تعدادی از ...

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: تعدادی از نمایندگان استیضاح‌کننده فردا یکشنبه (پنجم مردادماه) با وزیر علوم دیدار و در مورد مسائل مطرح شده در موضوع استیضاح بحث و گفت‌و‌گو می‌کنند.

وی افزود: این دیدار اولین دیدار نمایندگان استیضاح‌کننده با شخص وزیر است و نمایندگان در این جلسه دغدغه‌های نمایندگان استیضاح‌کننده را به وزیر منتقل خواهند کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: چنانچه دغدغه‌های مطرح شده از سوی نمایندگان مورد پذیرش وزیر قرار گیرد و مسیر اصلاح را در پیش گیرد نمایندگان در ادامه مسیر استیضاح تجدید نظر خواهند کرد و در غیر این صورت استیضاح پابرجا خواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نمایندگان استیضاح‌کننده وزیر علوم هفته گذشته طی جلسه‌ای علی‌اصغر زارعی، محمدحسن آصفری، سید محمود نبویان و سید ناصر موسوی لارگانی را از میان خود به عنوان نماینده برای پیگیری موضوع استیضاح انتخاب کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها