امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99505
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۶
تعداد بازدید: 20
محمد نظری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد انتشار قراداد بازیکنان و مربیان نفت مسجد سلیمان گفت: ما ...

محمد نظری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد انتشار قراداد بازیکنان و مربیان نفت مسجد سلیمان گفت: ما قراردادها را منتشر می‌کنیم و مشکلی در این زمینه نداریم اما سازمان لیگ اگر واقعا قصد کنترل و نظارت بر بودجه باشگاه‌ها را دارد اولین قدم برای کنترل این است که قراردادهای باشگاه‌هایی که از بودجه تخلف کرده‌اند را در سازمان لیگ ثبت نکند.

وی ادامه داد: سازمان لیگ اعلام کرده بودجه باشگاه‌های که در آسیا نیستند 15 میلیارد تومان است و بودجه باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا 18 میلیارد است بنابر این خیلی ساده می‌تواند مانع از ثبت قرارداد باشگاه‌هایی شود که این سقف را رعایت نکردند مثلا اگر یکی باشگاه 12 میلیارد تومان هزینه جذب بازیکن کرده 3 میلیارد تومان دیگر برای هزینه ایاب و ذهاب و البسه باشد.

نظری تصریح کرد:‌نفت مسجد سلیمان مبلغ قرارداد بازیکنانش را منتشر می‌کندو مشکلی در این زمینه ندارد و ما کمترین هزینه را انجام دادایم اما باید اهرم نظارتی عمل کند و در واقع اگر باشگاهی قرارداد بازیکنانش بیش از یک میلیارد است نباید قراردادهایش ثبت شود زیرا در آن صورت سقف بودجه رعایت نشده است.

وی در مورد دیدار هفته اول نفت مسجد سلیمان با سایپا گفت: ما تیم خوبی بسته‌ایم و برای حضور در رقابتی های لیگ برتر آماده‌ایم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها