امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99509
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۸
تعداد بازدید: 126
 لاله افتخاری، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در رابطه با بحث معرفی و انتخاب ...

 لاله افتخاری، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در رابطه با بحث معرفی و انتخاب کاندیدای هیئت نظارت بر مطبوعات و صداوسیما گفت: در کمیسیون فرهنگی قرار بر این بود اولویت با کسانی باشد که عضو  این کمیسیون هستند ولی با این وجود از تمام کسانی که از کمیسیون‌های دیگر نامزده شده بودند دعوت شد تا با حضور در جلسه مطالب و دیدگاه‌های خود را مطرح کنند‌.

وی ادامه داد: نظر تمام اعضای کمیسیون فرهنگی بر این بود حتی‌الامکان کاندیداها عضو کمیسیون فرهنگی انتخاب شود تا هم بتوانند در جریان مذاکرات ما باشند و هم گزارش‌ها را به این کمیسیون ارائه کنند، اما در رأی‌گیری دو نفری که انتخاب شدند خارج از کمیسیون بودند.

افتخاری اظهار کرد: اعتراض عده‌ای از نمایندگان بر این مبنا بود که چرا کمیسیون فرهنگی در ماجرای معرفی افراد، حداقلی برخورد کرده و راه انتخاب و مطرح شدن دیگران را در صحن علنی بسته است.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: عده‌ای هم که در سال‌های گذشته عضو هیئت نظارت بر مطبوعات بودند، اعتراض داشتند و بعضی‌ها نیز تذکر رسمی نداشتند و تنها تذکر موردی می‌دادند. در پی این اعتراضات گسترده رئیس مجلس دستور داد که انتخابات متوقف شود.

وی در پایان یادآور شد: به هر حال همانطور که گفته شد تأکید اعضا بر انتخاب افرادی از کمیسیون فرهنگی بود و برای بنده نیز انتخاب افرادی خارج از کمیسیون غیرمنتظره بود و در واقع خروجی چیزی غیر از حرف خودشان از آب درآمد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار