امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99510
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۸
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس بسیج شهرداری تهران در بیانیه‌ای از اقدام شهردار تهران در جداسازی محیط کار زنان و مردان حمایت کرد. در این بیانیه امده ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس بسیج شهرداری تهران در بیانیه‌ای از اقدام شهردار تهران در جداسازی محیط کار زنان و مردان حمایت کرد.
در این بیانیه امده است:
گفتمان غرب در طول چند دهه گذشته و نگاه لذت جویانه و کالا محور سردمداران لیبرال دموکراسی به زن، امروز جوامع غربی را با پدیده ها و آسیب های اجتماعی فراوان از جمله  فروپاشی کانون خانواده ، کاهش جمعیت، رشد طلاق و فساد جنسی ، مرگ اخلاق و همجنس گرایی و ظهور نشانه های سقوط تمدن غرب در آینده نزدیک مواجه ساخته است.
این در حالی است که گفتمان اسلام در مورد زن در موضع تهاجمی و مطالبه گر نسبت به گفتمان غرب قرار دارد و دشمنان برای فرار از این تهاجم به تکنولوژی و فن آوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی از جمله اینترنت ، ماهواره ، شبکه های اجتماعی و ... متوسل شده و تلاش دارند با به کارگیری انواع تاکتیک ها و ترفندهای مذبوحانه غیر انسانی ، نوک پیکان جنگ نرم را به سوی انقلاب اسلامی نشانه گرفته و زمان فروپاشی تمدن مادیگرای خود را به تعویق بیاندازند.
افکار عمومی باید بداند که هدف غرب از تمام هجمه ها و فعالیت ها علیه سبک زندگی اسلامی– انقلابی جامعه ایران به انحطاط کشیدن سبک زندگی دینی و تنزل جایگاه زن در زمینه معاشرت ، ارتباطات جنسی و موضوعات فکری و خانوادگی است تا به مانند کشورهای سکولاریزه شده ، جوامع دیگر نیز تحت استثمار و لذت جویی آنها قرار گیرند .
در روزهای اخیر به دنبال اظهار نظر شهردار تهران درخصوص رعایت بیشتر شان و کرامت بانوان در سطح شهر تهران و سازمان های اداری پایتخت ، شاهد موج شدید رسانه ای و افترا و تهمت های نابجا علیه این مدیر جهادگر و بسیجی بوده ایم.
رصد این رویداد تخریبی حاکی از آن است که زیاده خواهان و جاه طلبان غربی آنقدر گستاخ و جسور شده اند که به ضم خود با کمک و همکاری عده ای مزدور داخلی و گمراهان بی بصیرت سیاسی ، می خواهند کاری کنند که حتی یک مسئول سیاسی یا شهری جرات ورود به مسائل پیرامون حقوق زنان و یا ترویج عفاف و حجاب در سطح ادارات و اماکن عمومی را پیدا کند.
جامعه بسیجیان شهرداری تهران ضمن حمایت از هر گونه فعالیت و اقدامی در راستای تقویت و تحکیم بنیان خانواده و دفاع از حرمت و کرامت جامعه زنان و مردان ایران در سطح ادارات و محیط های شهری و خانوادگی، از فریب خوردگان سیاسی و گروه های بی بصیرت داخلی و رسانه ها و تریبون های آنها می خواهد تا دست از نفاق و همکاری با اتاق فکر و گفتمان غیر انقلابی برداشته و به آغوش ملت شهید پرور و انقلابی ایران اسلامی برگردند و بدانند حامیان اسلام آمریکایی و اسلام هراسانی که با حمایت از گروه های تندرو و ضد بشری بدنبال نسل کشی در سوریه ، عراق و فلسطین هستند هیچ حرمتی برای نسل بیدار ایرانی قائل نیست.
ما بسیجیان شهرداری تهران هر چند واقفیم که انسان های مومن و با تقوی در بیان و دفاع از حقایق الهی و حقوق انسان های مظلوم ، فقط از خداوند پروا داشته و دستور می گیرند و منتظر حمایت و پاداش دیگران نیستند اما بدینوسیله از حرکت انقلابی و مجاهدانه شهردار تهران در ایستادگی و مقابله با متحجران فرهنگی و تضییع کنندگان حقوق زنان و خانواده های ایرانی قدردانی می نماییم.
در خاتمه ضمن اعلام آمادگی بسیجیان جان بر کف برای خدمت در راه جهاد فرهنگی و حفظ کرامت، هویت و حرمت جامعه زنان و ترویج و تبلیغ سبک زندگی اسلامی، به دیگر مسئولان و جریان های دلسوز داخلی متذکر می شویم همانطور که خداوند متعال فرموده است برخی فتنه ها فقط دامن افرادی که ستم کرده اند با مروجان و مبلغان و مجریان آنرا نمی گیرد بلکه اگر مومنان و انسانهای دیگر نیز در برابر آن سکوت کرده و از خود عکس العملی نشان ندهند آنها را هم نابود می سازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها