امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99513
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۸
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ستاد یاری فلسطین با صدور بیانیه‌ای از امت حزب الله خواست تا ضمن حضور در ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ستاد یاری فلسطین با صدور بیانیه‌ای از امت حزب الله خواست تا ضمن حضور در مقابل سفارت فرانسه در تهران و محکومیت ممانعت دولت این کشور از برگزاری هرگونه تظاهرات و راهپیمایی برای حمایت از مردم غزه در تشییع جنازه نمادین کودکان فلسطینی شرکت کنند.

در این بیانیه آمده است:  20 روز از شروع دوباره‌ی جنایات وحشیانه ی رژیم نامشروع صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه می‌گذرد و نه تنها از سوی مدعیان آزادی بیان و حقوق بشر در دنیا هیچ حمایتی از مردم بی دفاع غزه نمی‌شود بلکه جانبداری آمریکا، انگلیس و کشورهای غربی از رژیم منحوس اسرائیل و همراهی و همدستی آنها با این رژیم جنایتکار دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد.

علاوه بر این سرکوب اعتراضات مردمی به جنایات اسرائیل توسط این دولت‌ها امری است که پوشالی بودن ادعای آزادی بیان و حمایت از حقوق بشر را بر همگان آشکار ساخته است.

یکی از این دولت‌های سرسپرده به اسرائیل دولت فرانسه می‌باشد که در این مدت اعتراضات و راهپیمایی‌های مردمی علیه اسرائیل را ممنوع کرده و جرایم سنگینی برای معترضین قرارداده است که از جمله می‌توان به زندانی کردن 3 نفر فرانسوی به دلیل اعتراض به جنایات اسرائیل و محکوم کردن یک جوان18 ساله به جریمه‌ی نقدی به دلیل شرکت در راهپیمایی اشاره کرد.

از نظر ما حمایت‌های سیاسی و رسانه‌ای این دولت از رژیم صهیونیستی وی را هم پیمان و همراه این رژیم در قتل کودکان فلسطینی کرده است و این همراهی بی پاسخ نخواهد ماند.

از این رو ستاد یاری فلسطین(سیف) از همه‌ی دغدغه‌مندان دعوت می‌نماید که ساعت 17 روز یکشنبه 5 مرداد 93 با حضور در برابر سفارت این کشور در تهران (خیابان حافظ - خیابان نوفل لوشاتو) اعتراض خود را به سیاست‌های این دولت اعلام کنند و همراهی خود را با انسان‌های آزاده‌ی فرانسه نشان دهند.

گفتنی است روبروی سفارت فرانسه نمایشگاهی از جنایات اسرائیل برگزار گردیده و به صورت نمادین تشییع جنازه کودکان مظلوم فلسطینی برگزار خواهد گردید.

گفتنی است پیش از این از سوی ستاد یاری فلسطین (سیف) تجمع اعتراضی روبروی دفتر حافظ منافع مصر به دلیل بستن گذرگاه رفح از سوی دولت مصر برگزار گردیده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها