امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99546
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۹
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ستاد یاری فلسطین (سیف) برای حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایات رژیم ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ستاد یاری فلسطین (سیف) برای حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی تجمع اعتراضی را یکشنبه (فردا) از ساعت 17 در مقابل سفارت فرانسه برگزار می‌کند.

این ستاد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: 20 روز از شروع دوباره جنایات وحشیانه رژیم نامشروع صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه می‌گذرد و نه تنها از سوی مدعیان آزادی بیان و حقوق بشر در دنیا هیچ حمایتی از مردم بی‌دفاع غزه نمی‌شود بلکه جانبداری آمریکا، انگلیس و کشورهای غربی از رژیم منحوس اسرائیل و همراهی و همدستی آنها با این رژیم جنایتکار دل هر انسان آزاده ای را به درد می‌آورد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: علاوه بر این سرکوب اعتراضات مردمی به جنایات اسرائیل توسط این دولت‌ها امری است که پوشالی بودن ادعای آزادی بیان و حمایت از حقوق بشر را بر همگان آشکار ساخته است.

ستاد یاری فلسطین در اطلاعیه خود اعلام کرد: یکی از این دولت‌های سرسپرده به اسرائیل دولت فرانسه است که در این مدت اعتراضات و راهپیمایی‌های مردمی علیه اسرائیل را ممنوع نموده و جرایم سنگینی برای معترضین قرارداده است که از جمله می‌توان به زندانی نمودن 3 نفر فرانسوی به دلیل اعتراض به جنایات اسرائیل و محکوم کردن یک جوان 18 ساله به جریمه نقدی به دلیل شرکت در راهپیمایی اشاره کرد.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: از نظر ما حمایت‌های سیاسی و رسانه‌ای این دولت از رژیم صهیونیستی وی را هم پیمان و همراه این رژیم در قتل کودکان فلسطینی نموده است و این همراهی بی‌پاسخ نخواهد ماند.

ستاد یاری فلسطین در اطلاعیه خود اعلام کرد: از این رو ستاد یاری فلسطین (سیف) از همه دغدغه‌مندان دعوت می‌کند که ساعت 17 روز یکشنبه 5 مرداد 93 با حضور در برابر سفارت این کشور در تهران (خیابان حافظ- خیابان نوفل لوشاتو) اعتراض خود را به سیاست‌های این دولت اعلام کند و همراهی خود را با انسان‌های آزاده فرانسه نشان دهند.

گفتنی است روبروی  سفارت فرانسه نمایشگاهی از جنایات اسرائیل برگزار شده است و به صورت نمادین تشییع جنازه کودکان مظلوم فلسطینی نیز برگزار خواهد شد.

گفتنی است پیش از این از سوی ستاد یاری فلسطین(سیف) تجمع اعتراضی روبروی دفتر حافظ منافع مصر به دلیل بستن گذرگاه رفح از سوی دولت مصر برگزار شده بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها