امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99571
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۹
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه مشترک استانداران و احزاب کشور در جمع ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه مشترک استانداران و احزاب کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که معاون سیاسی وزارت کشور چه زمانی مشخص خواهد شد، گفت: به زودی معرفی خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به سؤال دیگری مبنی براینکه آیا درخواستی از احزاب منحله برای ادامه فعالیت به دست شما رسیده است، یا خیر، گفت: فعلاً درخواستی به دست من نرسیده است.

وزیر کشور با بیان اینکه این نشست اولین جلسه‌ای بود که با استانداران تشکیل شد، گفت: احزاب و گروه‌ها برای فعالیت خودشان و برای ایجاد نشاط سیاسی نیاز به حمایت دارند که وزارت کشور در راستای سیاست دولت فعالیت احزاب را در چارچوب موازین و قانون برای ایجاد وحدت و انسجام در جامعه تقویت و حمایت می‌کند.

رحمانی فضلی در خصوص جلسه اظهار داشت: دوستان نظراتی داشتند در خصوص تسریع در ثبت مجوزهای احزاب فرعی در استان‌ها که درصدد هستیم در حداقل زمان ممکن آنها را به ثبت برسانیم.

وزیر کشور با اشاره به اینکه حاضران جلسه خواستار آن شدند که وزارت کشور از آنها حمایت حقوقی و قضایی داشته باشد، اعلام کرد: در این جلسه پیشنهاد تشکیل کارگروه سه جانبه دولت، مجلس و احزاب به منظور تدوین قانون انتخابات و لایحه احزاب داده شد که مورد موافقت قرار گرفت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها