امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99576
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۹
تعداد بازدید: 19
محمدجواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جزئیات دیدار ...

محمدجواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جزئیات دیدار امشب وزیر کشور با 70 حزب و تشکل سیاسی که عصر امروز در تالار وزارت کشور برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مباحث، مربوط به تأخیر در مجوزها و صدور اعلام نظرها بود و عنوان شد که این کار از سوی فرمانداری‌ها و استانداری‌ها با تأخیر صورت می‌گیرد.

حق‌شناس با بیان اینکه این تأخیر در زمینه فعالیت احزاب و برگزاری تجمعات دیده می‌شود، افزود: یکی دیگر از مباحث، موضوع عدم هماهنگی در سطح استان‌ها برای دادن مجوزها بود و تأکید شد که روش سختگیرانه‌ای در این زمینه وجود داشته که با قواعد قانونی همخوانی ندارد از این‌رو انتظار تسهیل بیشتری در این زمینه وجود داشت.

وی ادامه داد: استانداران و مسئولان مربوطه گفتند که این نشست‌هایی که در درون چارچوب نظام برگزار می‌شود، قابل تحمل است و نباید درباره آن سختگیری شود.

حق‌شناس در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه حدود 5 -6 نفر از فعالان حزب درباره فعالیت خانه احزاب صحبت کردند، تصریح کرد: آقای وزیر کشور گفت که دو نشست با فعالان حزبی به صورت عمومی و خصوصی داشته است.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی خاطرنشان کرد: متأسفانه در حال حاضر به دلیل نبود معاون سیاسی در وزارت کشور چندماهی است که با مشکل جدی در این زمینه مواجه هستیم و احزاب هماهنگی لازم را در این بخش با وزارتخانه ندارند.

وی ابراز امیدواری کرد: وزیر کشور هرچه زودتر در خصوص انتصاب معاون سیاسی اقدام کند تا زمنیه ارتباطاتی مناسب بین وزارت کشور و احزاب برقرار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها