امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99579
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۴۹
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی تشکر بسیج از حضور کم نظیر و دشمن شکن ایرانیان سرافراز در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی تشکر بسیج از حضور کم نظیر و دشمن شکن ایرانیان سرافراز در راهپیمایی روز قدس را اعلام کرد.
متن پیام سازمان بسیج مستضعفین در ذیل آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس، روز اسلام است. حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه)
آفرین بر ملّت بیدار و بصیر ایران اسلامی که بار دیگر با حضور کم نظیر و دشمن شکن در راهپیمایی با شکوه و عظیم روز قدس، در لبیک حماسی خویش به ندای مقام معظم ولایت؛ امام خامنه ای عزیز؛ پاسخی کوبنده و توفنده به یاوه‌گویی های دشمن داده و نشان دادند که راه امام خمینی کبیر پربیننده‌ترین و بالنده‌ترین حرکت سیاسی عصر حاضر در عرصه‌‌ بین الملل است.
بی شک، حضور ملّت با ایمان، ایرانیان سرافراز و روزه داران عاشق در این راهپیمایی جاودان، موجب دلگرمی مظلومان فلسطین قهرمان، و الهام بخشِ راه جهاد برای امت واحده ی اسلامی گردید  و ثابت کرد که با وجود جریان سازی های فرعی و فریبنده دشمن کماکان «فلسطین، مساله اول جهان اسلام است».
اینک، ملّت عزیز و همیشه در صحنه، وظیفه و تکلیف الهی و انسانی خویش را به احسن وجه انجام داده اند و اکنون نوبت دولت است تا با پشتوانه عظیم حضور مردمی؛ دیپلماسی خود را برای عملیاتی کردن رفراندم تعیین سرنوشت فلسطین،
فعال نماید.
به امید ظهور منجی عالم بشریت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
سازمان بسیج مستضعفین انتهای پیام /
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها