امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99587
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 42
اسفندیار نظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ساری اظهار داشت: هدف از اجرای پروژه مهر در مدارس مازندران ...

اسفندیار نظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ساری اظهار داشت: هدف از اجرای پروژه مهر در مدارس مازندران ایجاد تحول نوین در نگرش است به طوری که دانش‌آموز برای ورود به مدرسه لحظه‌شماری کند.

وی بیان‌ داشت: مدیران مدارس به منظور شاداب‌سازی مدارس اقدامات موثری در زمینه‌های بهسازی، تعمیر، تجهیز، ساماندهی و سازماندهی انجام می‌دهند تا نقش روز به یادماندنی(اول مهر) در اذهان دانش‌آموزان به عنوان خاطره‌ای خوش باقی بماند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه فلسفه پروژه مهر اعلام آمادگی مدارس برای رفع مشکلات تا اول مهر ماه است، گفت: مدیران مدارس باید تمام فعالیت‌های خود را در راستای مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید در قالب پروژه مهر انجام دهند.

نظری با اشاره به کسب رتبه‌های عالی آموزش و پرورش مازندران طی سه سال گذشته، اظهار داشت: استارت پروژه مهر 27 خرداد ماه امسال در استان کلید خورد و ستاد پروژه مهر در مازندران تشکیل و به شهرستان‌ها ابلاغ شد.

وی ادامه داد: کمیته‌های سازماندهی، تعمیر و تجهیز، انتصابات، توجیه و تبلیغ، نظارت و ارزیابی و تایید صلاحیت در سطح مدارس شهرستان‌های مازندران تشکیل شد تا موفقیت‌های سال‌های گذشته در سال جاری نیز تکرار شود.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه آغاز رسمی فعالیت پروژه مهر از تاریخ 15 تیر ماه امسال، گفت: پروژه مهر در شورای آموزش و پرورش مطرح شد و نامه‌ای به استاندار مازندران مبنی بر همکاری فرمانداران، بخشداران، دهیاران، شهرداری و شوراهای شهر و روستا با آموزش و پرورش استان برای بهسازی، بازسازی و زیباسازی مدارس ارسال شد.

این مسئول با بیان اینکه امسال 28 مدرسه مازندران در قالب پروژه مهر افتتاح می‌شود، افزود: از این تعداد 12 مدرسه ابتدایی، چهار مدرسه راهنمایی، چهار دبیرستان و هشت کانون و نمازخانه است.

وی با اشاره به وجود 3 هزار و 771 مدرسه در سطح مازندران، ادامه داد: 220 مدرسه در مازندران در حال ساخت است.

نظری تصریح کرد: در راستای پروژه، طرح هجرت با همکاری بسیج سازندگی انجام می‌شود که تامین اعتبار شده ‌است.

وی افزود: مقرر شده 300 مدرسه در راستای طرح هجرت بازسازی و بهسازی شود.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران، تعداد مدارس تخریبی بالای 40 سال قدمت در مازندران را 350 مدرسه اعلام کرد.

نظری با تاکید بر اینکه تمامی اقدامات به صورت در آموزش و پرورش مازندران در حال پیگیری است، گفت: امیدواریم سال تحصیلی 94-93 سالی توام با سر زندگی و شادابی برای دانش‌آموزان باشد.

انتهای پیام/86003/ح30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار