امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99589
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 25
عباس دیلمی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه به زودی طرح «موبایل‌سنتر» با همکاری مشترک سازمان بهزیستی کشور و جمعیت خیریه تولد ...

عباس دیلمی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه به زودی طرح «موبایل‌سنتر» با همکاری مشترک سازمان بهزیستی کشور و جمعیت خیریه تولد دوباره اجرا خواهد شد اظهار داشت: این طرح در حاشیه اتوبان‌ها و برای معتادان پرخطر اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد:‌در این طرح مددکاران آموزش دیده در حاشیه‌های اتوبان‌ها و در جاهایی که معتادان پرخطر حضور دارند حاضر می‌شوند و به آنها خدمات رایگان ارائه می‌کنند.

دیلمی‌زاده افزود: یکی دیگر از برنامه‌های جمعیت خیریه تولد دوباره راه‌اندازی نخستین مرکز مددیاران اعتیاد در غرب تهران است که در این مرکز معتادان بهبود‌یافته حضور پیدا خواهند کرد.

مدیر عامل جمعیت خیریه تولد دوباره گفت: از برنامه‌هایی که سازمان بهزیستی و جمعیت خیریه تولد دوباره برای معتادان بهبود یافته پیش‌بینی کرده است می‌توان به توسعه مراکز بهبودیافتگان در کشور و همچنین تخصیص اعتبارات لازم در حوزه اشتغال معتادان بهبودیافته اشاره کرد.

وی افزود: در حال حاضر سازمان بهزیستی کشور و NGO ها فعال در حوزه درمان اعتیاد پیگیر وعده‌های وزارت تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی در خصوص مسکن معتادان بهبودیافته هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها