امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99592
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 79
بهزاد شیرپنجه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: جزیره اشک واقع در شهرستان ارومیه به دلیل نبود سیستم توزیع، تولید نیروی برق و عدم ...

بهزاد شیرپنجه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: جزیره اشک واقع در شهرستان ارومیه به دلیل نبود سیستم توزیع، تولید نیروی برق و عدم امکان انتقال دکل‌های برق‌رسانی به این منطقه از نعمت برق محروم بود.

سرپرست اداره پارک ملی دریاچه ارومیه گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و جذب اعتبارات لازم توسط محیط زیست آذربایجان غربی با نصب پنل‌های خورشیدی در جزیره اشک این منطقه از نعمت برق برخوردار شد.

شیرپنجه تصریح کرد: نیروی برق توسط متخصصان با انجام عملیات نصب، راه‌اندازی و انتقال سیستم تولید برق به جزیره اشک انجام گرفته است.

وی اظهار داشت: با تولید و انتقال سیستم برق به جزیره اشک، این منطقه مجهز به دوربین مداربسته شده و از بروز بسیاری از تخلفات در منطقه حفاظت شده این جزیره جلوگیری می‌شود.

سرپرست اداره پارک ملی دریاچه ارومیه ادامه داد: انرژی برق الکتریکی تولید شده در جزیره اشک، به وسیله پنل‌های خورشیدی نصب شده در این منطقه بوده که از اشعه نور خورشید و انعکاس آن به صفحه‌های پنل انرژی برق تولید می‌شود.
انتهای پیام/61004/ط20/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها