امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99594
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  این سازمان سازه های تبلیغات فرهنگی و بخش عمده ای از سازه های تجاری را به اکران طرح ها و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  این سازمان سازه های تبلیغات فرهنگی و بخش عمده ای از سازه های تجاری را به اکران طرح ها و جملات مربوط به شادباش و تبریک عید بزرگ فطر به متراژ 70 هزار مترمربع اختصاص داده است.

سازمان زیباسازی شهر تهران همچنین به منظور فضاسازی های محیطی، علاوه بر تبلیغات فرهنگی؛ با اقلام آذین بندی، سطح شهر، خیابان های منتهی به مصلا و داخل مصلای تهران را آذین بندی می کند. علاوه بر این، با هماهنگی های انجام شده با معاونت فرهنگی مصلای تهران، اکران فرهنگی داخل مصلا نیز به عهده سازمان زیباسازی قرار گرفته است.
شهر نورانی می شود

علاوه بر فعالیت های صورت گرفته در حوزه تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران، درخصوص به نورپردازی و آذین بندی خیابان های تهران برنامه های قابل توجهی را پیش بینی کرده است.

در کنار ارسال ضوابط و مقررات ویژه برای نورپردازی خیابان های تهران به مناطق 22 گانه شهر تهران، پیش بینی شده است تا برخی مساجد سطح شهر تهران نیز نورپردازی شود.

با توجه به اینکه مساجد در هر منطقه به عنوان کانون های مذهبی به شمار می روند، به مناسبت عید سعید فطر ضمن نورپردازی جداره های مساجد، نورپردازی ویژه ای بر روی گنبد و گلدسته این فضاهای معنوی نیز انجام خواهد شد.

ایجاد تنوع و خلاقیت و القاء حس شادی و جشن به شهروندان و ارائه الگوی صحیح به مناطق شهرداری در مورد نحوه نورپردازی و آذین بندی خیابان های هر منطقه از جمله موضوعات پیش بینی شده سازمان در اجرای نورپردازی های مذکور است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار