امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99601
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر از حضور بی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر از حضور بی سابقه ملت مومن و انقلابی کشورمان در راهپیمایی روز قدس، از مدیران و تحریریه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی به جهت حضور کم نظیر خود در اطلاع رسانی وقایع اخیر غزه و حمایت از مسلمانان مظلوم این بخش از دنیای اسلام، تقدیر کرد.
در بخشی از این بیانیه آمده است:

بار دیگر حضور همه جانبه مردم روزه دار و فهیم کشورمان در راهپیمایی میراث گراسنگ معمار کبیر انقلاب، قاب و قلم رسانه‌های مختلف دنیا را غافلگیر کرد.

هوشیاری و هوشمندی مدیران و تحریریه رسانه‌ها در لبیک به دغدغه مهم رهبر معظم انقلاب برای پرهیز از جنجال آفرینی‌های حزبی و رصد ویژه منطقه و جهان اسلام، در کنار حضور با شکوه قشرهای مختلف مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و مردم بی پناه غزه، بار دیگر ثابت کرد که رسانه‌ها نقش حیاتی در بسیج عمومی و وحدت ملی ایفا می‌کنند.

امسال، رسانه‌های مختلف کشور بویژه مطبوعات فارغ از جناح بندی‌های مرسوم و سلایق و مطالبات حزبی و فکری، با دریافتی ظریف و رویکردی در خور تقدیر، اطلاع رسانی بهنگام و مناسبی را در خصوص جنایات بی سابقه رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه سرلوحه کار خود قرار دادند و با عزمی ملی، به فراخوان جمعه تاریخ‌ساز رمضان و پس از آن، شکرانه حضور مردم پرداختند که این مهم قابل تقدیر و شکرگزاری است.

در روزگاری که بنگاه‌های رسانه‌ای مطرح دنیا، روزه سکوت گرفته‌اند، حرکت منسجم و وحدت آفرین مطبوعات و خبرگزاری‌ها، نه تنها در حضور میلیونی و متفاوت مردم در جمعه آخر رمضان المبارک 1435 تاثیرگذار بود بلکه باعث شد رسانه‌های در خواب غربی و شرقی، زبان به اعتراف بگشایند و این همراهی و همدلی ملت ایران در دفاع از مظلومیت مردم غزه و خشم مقدس خود از غده سرطانی اسرائیل را فراتر از خبر و رویداد، به تمام جهان مخابره کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها