امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99614
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 16
سید شمس‌الدین نورحسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: «علیرضا کارگر قوی‌بازو جلالی» معلم آستانه‌اشرفیه رتبه نخست ...

سید شمس‌الدین نورحسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: «علیرضا کارگر قوی‌بازو جلالی» معلم آستانه‌اشرفیه رتبه نخست مسابقات ویدئو کلیپ‌های آزمایشگاهی دبیران علوم تجربی کشور که در اصفهان برگزار شده بود را کسب کرد.

وی افزود: کار ساخت این ویدئو کلیپ 5 دقیقه‌ای در مدرسه شهید آتش‌پوش آستانه‌اشرفیه با همکاری مدیر، کارکنان و دانش‌آموزان پایه اول دبیرستان ساخته شده است. 

مدیر آموزش و پرورش آستانه‌اشرفیه، تصریح کرد: دبیرخانه کیفیت‌بخشی علوم تجربی کشور پس از بررسی ویدئو کلیپ‌های کشور ویدئو کلیپ «تفاوت انتقال گرما در اجسام تیره و روشن» ساخته علیرضا کارگر قوی‌بازوجلالی از گیلان را شایسته رتبه نخست کشوری دانست.

وی با بیان اینکه در مسابقات استانی بهمن ماه سال گذشته دو اثر برگزیده گیلان به دبیرخانه اصفهان ارسال شده بود، گفت: این ویدئو کلیپ استفاده از وسایل بسیار ساده و قابل دسترس دانش‌آموزان را در بخش درس علوم تجربی به تصویر می‌کشد که کار تصویربرداری آن با همکاری مهدی بلوری انجام گرفته است. 

مدیر آموزش و پرورش آستانه‌اشرفیه تدریس در دانشگاه‌های منطقه با سابقه 18 سال کار آموزشی دبیر دبیرستان‌های آموزش و پرورش دانست.

وی اظهار کرد: «کارگرقوی‌باوزجلالی» دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی است که با شبکه باران نیز همکاری دارد.

انتهای پیام/2300/ق20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها