امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99615
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار قضائی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، داوود کشاورزیان با اشاره به کاهش تلفات جاده‌ای گفت: روند کاهش تلفات جاده‌ای ما ...

به گزارش خبرنگار قضائی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، داوود کشاورزیان با اشاره به کاهش تلفات جاده‌ای گفت: روند کاهش تلفات جاده‌ای ما کاهش پیدا کرده است و باید اقدامات جدیدی را در دستور کار قرار دهیم.

وی افزود: با سرمایه‌گذاران در حال مذاکره‌ایم تا راههای شریانی کشور را با استفاده از سامانه هوشمند به دوربین‌های ثبت تخلف سرعت تجهیز کنیم.

کشاورزیان با اشاره به کاهش بازدارندگی جریمه‌ها اظهار کرد: باید در جرائم بازنگری شود تا قدرت بازدارندگی‌شان را به دست آورند برای برخی مسئولین سوء تفاهمی پیش آمده و بازنگری در جرایم را با افزایش قیمت‌ها اشتباه گرفته‌اند.

رئیس سازمان راهداری کشور ادامه داد: در موضوع کاهش سرعت در جاده‌ها باید با استفاده از نظرات کارشناسان و با توجه به نوع وسیله و وضعیت فرهنگی و وضعیت جاده‌ها نسبت به کاهش ماکسیمم سرعت‌ها بازنگری شود. ما پیشنهاد دادیم که سرعت‌ها 20 کیلومتر بر ساعت کاهش یابد.

وی به فعالیت‌های سازمان راهداری کشور اشاره کرد و گفت: قرار است 34 هزار کیلومتر راه شریانی مجهز به دوربین شود. همچنین بالغ بر 3.5 میلیون تن روکش آسفالت انجام شده است.

کشاورزیان گفت: در 100 هزار کیلومتر راه‌ شریانی کارهای حفاظتی انجام شده، 3 هزار کیلومتر از جاده‌ها به خط‌کشی تجهیز شده، 100 هزار تابلو آشکارسازی در جاده‌های کشور نصب شده، 2 هزار و 185 کیلومتر شیار لرزاننده حاشیه راه انجام شده و 110 موقعیت به روشنایی نقطه‌ای مجهز شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار