امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99618
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 14
عبدالرحمان رستمیان عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد جلسه مشترک ...

عبدالرحمان رستمیان عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد جلسه مشترک نمایندگان با اعضای ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: از دوستان دعوت کردیم تا ما را در جریان دقیق شرایط موجود مواد مخدر قرار دهند.

وی افزود: مقرر شد تا در یکشنبه بعد از تعطیلات جلسه مشترکی با حضور نمایندگان 16 سازمان و وزارتخانه مسئول در حوزه اعتیاد، برگزار شود تا عملکرد هرکدام از این سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها با توجه به مسئولیتشان مورد بررسی قرار گیرد.

این نماینده مجلس در ادامه به طرح یکی از نمایندگان برای توزیع قانونی مواد مخدر میان معتادان اشاره کرد و گفت: در این جلسه یکی از نمایندگان با بیان اینکه مطالعاتی بر روی توزیع قانونی موادمخدر انجام داده پیشنهاد کرد تا توزیع قانونی مواد در ایران نیز بررسی شود.

وی تأکید کرد: آنچنان که در این جلسه مطرح شد، توزیع قانونی مواد مخدر بسیاری از آسیب‌های اجتماعی از جمله سرقت، فروش کودکان، مشکلات اخلاقی و ... را کاهش می‌دهد.

رستمیان تأکید کرد: البته این طرح نیاز به کار زیاد و مطالعه دارد و باید جوری عمل کنیم که تقاضا افزایش پیدا نکند.

رستمیان معتقد است: این طرح به کاهش مجرمان، قاچاقچیان و محکومان اعدامی نیز کمک می‌کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها