امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99623
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مسابقات جهانی خودروهای خورشیدی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، مسابقات جهانی خودروهای خورشیدی در آمریکا از 27 تیرماه آغاز شده است و تا ششم مرداد ماه سال جاری ادامه دارد.

تیم‌ها پس از رسیدن به حد نصاب مجاز در بخش پیست، به بخش جاده راه یافتند که در این بخش باید مسافتی بیش از دو هزار و 700 کیلومتر در ایالت‌های مختلف آمریکا طی کنند.

«تیم هاوین 2» دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز به عنوان یکی از تیم‌های صعود کننده به مرحله‌ جاده پس از توقف در شهرهای اوکلاهما و ویچیتا به شهر کانزاسیتی در ایالت کانزاس رسید.

در این بخش تیم‌ها در هر مرحله باید 368 کیلومتر طی کنند که «تیم هاوین 2» به دلیل شرایط بد جوی و ابری بودن هوا مجبور شد در 45 کیلومتر شهر ویچیتا توقف کند و روز بعد با سپری کردن 413 کیلومتر و بیشتر از استاندارد مسابقات به شهر کانزاسیتی رسید.

تیم‌ها در بخش جاده پس از هشت مرحله رقابت به خط پایان می‌رسند تا قهرمان مسابقات مشخص شود که در حال حاضر چهار مرحله از مسابقات به پایان رسیده است.

بر اساس این گزارش «تیم هاوین 2 » دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در شهر کانزاسیتی مورد استقبال ایرانی‌های این شهر قرار گرفت و در این میان یکی از ایرانی‌های ساکن این شهر که مهندس مکانیک است، ضمن ابراز شگفتی از سیستم خودروی خورشیدی «هاوین 2 » آن را فوق‌العاده دانست.

انتهای پیام/2667/ل
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها