امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99650
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه «دیلی‌تلگراف» روز شنبه در گزارشی اختصاصی به نقل از منابع امنیتی غرب مدعی شد که گروه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه «دیلی‌تلگراف» روز شنبه در گزارشی اختصاصی به نقل از منابع امنیتی غرب مدعی شد که گروه حماس برای مذاکره با کره شمالی و خرید تسلیحات از این کشور تلاش می‌کند.
«کان کافلین» سردبیر بخش دفاعی تلگراف در گزارش خود ادعا کرده است که حماس در تلاش است تا از طریق یک شرکت بازرگانی مستقر در لبنان که روابط نزدیکی با این گروه دارد، قراردادی به ارزش چندصد هزار دلار را برای دریافت موشک‌ها و تجهیزات ارتباطی مربوط به آن‌ها، با کره شمالی منعقد کند.
بنا بر این گزارش، به نظر می‌رسد که حماس بخشی از مبالغ مربوطه را پرداخت کرده و اکنون امیدوار است که کره شمالی به زودی انتقال محموله تسلیحاتی به نوار غزه را آغاز کند.
یک منبع غربی در گفت‌وگو با تلگراف عنوان کرده است که حماس تلاش می‌کند تا بخش مصرف شده ذخایر موشکی خود در جریان نبرد با اسرائیل در هفته‌های اخیر را جبران کند. به گفته وی، مقامات حماس توسط رابط‌های خود در لبنان در به دنبال امضای قراردادی جدید با پیونگ‌یانگ برای خرید صدها موشک و همچنین تجهیزات ارتباطی هستند.
برد موشک‌های نیروهای مقاومت فلسطینی در جریان درگیری‌های اخیر، به میزان قابل‌توجهی افزایش یافته و اکنون تمامی شهرهای فلسطین اشغالی حتی در شمالی‌ترین نقاط در تیررس حملات موشکی مقاومت قرار دارد. پاسخ موشکی نیروهای مقاومت به حملات رژیم‌صهیونیستی علیه نوار غزه، حتی موجب شد تا بسیاری از خطوط هوایی کشورهای غربی پروازهای خود به سمت فرودگاه تل‌آویو را لغو کنند.
برچسب ها:
آخرین اخبار