امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99655
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شنبه شب نزدیک به 2 هزار نفر از فلسطینی‌های ساکن تل‌آویو و اسرائیلی‌های مخالف جنگ با تجمع در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شنبه شب نزدیک به 2 هزار نفر از فلسطینی‌های ساکن تل‌آویو و اسرائیلی‌های مخالف جنگ با تجمع در یکی از میدان‌های این شهر، علیه حملات ارتش رژیم‌صهیونیستی به غزه تظاهرات کردند.

صهیونیست‌ها در جریان عملیات اخیر، به خصوص پس از آغاز حمله زمینی، تلفات بالایی داده‌اند که همین امر مخالفت‌هایی را با ادامه نبرد در جامعه اسرائیل نیز به وجود آورده است.

در حدود سه هفته‌ای که از عملیات می‌گذرد، چند تظاهرات علیه حمله به غزه در شهرهای مختلف فلسطین اشغالی برگزار شده است. تظاهرات شنبه شب نیز در ابتدا با مخالفت پلیس روبرو شد، اما با اعلام آتش‌بس موقت در غزه، نهایتا مجوز برگزار آن صادر شد.

حملات صهیونیست‌ها به نوار غزه تاکنون بیش از 1000 فلسطینی شهید و بیشتر از 5000 نفر زخمی شده‌اند. سازمان ملل می‌گوید نزدیک به 80درصد قربانیان غیرنظامی و از هر 4 نفر یک تن کودک بوده است. در مقابل تاکنون دستکم 40 نظامی صهیونیست در درگیری با نیروهای مقاومت کشته شده‌اند.
انتهای پیام/ق 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها