امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99688
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المیادین، کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی خبر داد که دو شهرک نشین در حملات موشکی شب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المیادین، کانال دو تلویزیون رژیم صهیونیستی خبر داد که دو شهرک نشین در حملات موشکی شب گذشته مقاومت به اراضی اشغالی مجروح شدند.

بنابراین گزارش نیروهای مقاومت با پایان آتش بس 12 ساعته با صهیونیست‌ها اقدام به شلیک 15 موشک به سوی اراضی اشغالی کردند که دو موشک به تل‌آویو شلیک شد.

حماس پیشنهاد رژیم صهیونیستی برای تمدید 4 ساعته آتش بس را رد کرد. مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی برای کمک رسانی به مردم غزه از 12 ساعت قبل اعلام آتش بس کرده بودند و ساعاتی قبل تل‌آویو به طور یکجانبه خواستار تمدید 4 ساعته این آتش بس شده بود تا به نوعی زمینه را برای آتش بس و توقف درگیری‌ها بدون توجه به خواست‌های مقاومت به اجرا درآورد.

مقاومت تاکید دارد که تنها در صورت عقب نشینی صهیونیستی از مناطق غزه، پایان محاصره و تضمین تل‌آویو در عدم تکرار حملات وحشیانه حاضر به پذیرش آتش بس است و این درحالی است که در روزهای اخیر جان کری وزیر امور خارجه آمریکا و بان کی مون با سفر به کشورهای منطقه تلاش بی وقفه‌ای را برای عملی کردن آتش بس به اجرا دراورده‌اند ولی مقاومت حاضر به پذیرش این طرح آتش بس که برای اولین بار توسط دولت مصر ارائه شد، نیستند چرا که انرا به مُثابه هدر دادن خون شهدای غزه می‌دانند.

صهیونیست‌ها از سه هفته قبل طی حملات بی امان خود از زمین و هوا به غزه بیش از هزار نفر از اهالی این منطقه محاصره شده را به شهادت رسانده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها