امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99701
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، روز شنبه نیز نیروهای ارتش سوریه به عملیات نظامی خود در منطقه القلمون و در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، روز شنبه نیز نیروهای ارتش سوریه به عملیات نظامی خود در منطقه القلمون و در مناطق مرزی سوریه و لبنان ادامه دادند.

براساس گزارش‌های میدانی رسیده عملیات ارتش سوریه در شهرک «فلیطه» در منطقه القلمون و از توابع ریف دمشق هلاکت 30 تروریست وابسته به گروه تکفیری «جبهه النصره» را در پی داشت.

این درحالی است که عملیات نظامی ارتش سوریه علیه مراکز تجمع و مقرهای گروه‌های مسلح در مناطق اطراف فلیطه، پیشروی میدانی نیروهای ارتش سوریه به سمت مرزهای لبنان را درپی داشت.

در این عملیات ارتش سوریه بسیاری از مقرها و مراکز تجمع گروه‌های مسلح و 8 دستگاه کامیون حامل تجهیزات نظامی آنها را منهدم کرده و ده‌ها تروریست مسلح را به هلاکت رسانده و زخمی کردند.

اما منابع میدانی سوری اعلام کردند که در عملیات نظامی ارتش سوریه در مرزهای این کشور با لبنان،‌ این نیروها موفق شدند، کنترل کامل 2 گذرگاه مرزی «الحمرا» و «المسیب» و تپه‌های اطراف را در دست گیرند که از جمله مهمترین و بزرگ‌ترین گذرگاه‌های مرزی غیرقانونی گروه‌های مسلح بود که شهرک فلیطه در سوریه را به شهرک عرسال در لبنان ارتباط می‌داد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها