امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99721
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «پشت ماه» به تهیه‌کنندگی محمد هوشمند با هدف به تصویر کشیدن پشت پرده بهترین سریال های رمضانی سال‌های اخیر سیما ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «پشت ماه» به تهیه‌کنندگی محمد هوشمند با هدف به تصویر کشیدن پشت پرده بهترین سریال های رمضانی سال‌های اخیر سیما در شبکه مستند تولید شده است و در ماه مبارک رمضان از این شبکه پخش می شود.

در این قسمت از این برنامه  که شنبه 4 مرداد ماه ، ساعت 19 از شبکه مستند پخش می شود ، پشت صحنه سریال «سقوط یک فرشته» به تصویر کشیده می‌شود و بابک کایدان نویسنده این مجموعه و بازیگران این سریال همچون فریبا کوثری ، شبنم مقدمی و... ازخاطرات ساخت این مجموعه خواهند گفت. ضمن اینکه با این بازیگران کارهای رمضانی درباره حضورشان در تمامی سریال هایی که در ماه مبارک رمضان روی آنتن داشته اند گفت و گو شده است.

«سقوط یک فرشته» با بازی مسعود رایگان ، فریبا کوثری، شبنم مقدمی ، مهرداد صدیقیان ، خاطره اسدی  و… داستان پیرمردی با ایمان به نام حاج حبیب است که دختری به نام سارا دارد. حاج حبیب با همسر دوست قدیمیش که سال‌ها پیش از دنیا رفته یعنی ریحانه ازدواج می‌کند. ریحانه نیز دختری همسن و سال سارا به نام فاطمه دارد. در این میان سر و کله نیما صراف پیدا می‌شود و با شدت گرفتن دوستی نیما و سارا مشکلات زیادی برای این خانواده پدید می‌آید و قرآن خطی امامزاده مطیب که مادر فاطمه متولی آنجاست دزدیده می شود

 شبکه مستند،‌ با انتخاب 25 سریال رمضانی از بین 40 سریال سال‌های اخیر در گفتگو با تهیه‌کننده، کارگردان و بازیگران آنها سراغ پشت پرده این آثار در برنامه «پشت ماه» رفته است.

«صاحب‌دلان»، «اغما»،‌ «ملکوت»، «او یک فرشته بود»، «خانه به دوش» و «مثل هیچکس» از جمله این 25 سریال هستند و قرار است  پشت صحنه سریال های رمضان امسال همچون « مدینه » نیز در قالب این برنامه پخش شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار