امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99722
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «یکشنبه آخر» نوشته «معصومه رامهرمزی» به تازگی از سوی انتشارات  ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «یکشنبه آخر» نوشته «معصومه رامهرمزی» به تازگی از سوی انتشارات  سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس به  زبان عربی و انگلیسی ترجمه شده در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت رونمایی می‌شود.

به گفته امیرشهریار امینیان، مسئول امور بین الملل مجمع ناشران دفاع مقدس ،در مراسم رونمایی کتاب «یکشنبه آخر» که در بخش دفاع مقدس غرفه جمهوری اسلامی ایران نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت برپا می‌شود، «معصومه رامهرمزی» به همت سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس نیز حضور خواهد داشت.
 بر اساس این گزارش، «یکشنبه آخر» خاطرات خودنوشت «معصومه رامهرمزی» است که در 230 صفحه از سوی انتشارات «سوره مهر» منتشر شده است،‌ این کتاب روایت خاطرات یک زن رزمنده است که با شروع جنگ پا به جبهه می‌گذارد و تا پایان جنگ، عمر و بهترین لحظات زندگی‌‌اش را صرف کمک به رزمندگان می‌‌کند. رامهرمزی در این داستان، روایتی از جنگ و شهادت برادرش را به تصویر می‌کشد که به گفته وی سخت‌ترین بخش نگارش کتاب، توصیف لحظه شهادت برادرانش بود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار