امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99724
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 108
«منصور قصری‌زاده» قاری بین‌المللی کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نامناسب ...

«منصور قصری‌زاده» قاری بین‌المللی کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به نامناسب بودن مکان برگزاری بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اظهار داشت: باغ موزه دفاع مقدس مکان زیبایی است اما برای برگزاری نمایشگاه قرآن تدارک دیده نشده است به همین جهت امسال برگزاری نمایشگاه در این مکان مشکلاتی را به همراه داشت.

وی به برخی مشکلاتی که به دلیل تغییر مکان نمایشگاه قرآن ایجاد شده بود اشاره کرد و گفت: عدم دسترسی آسان، کمبود پارکینگ، طولانی بودن مسیر برای بازدید از بخش‌های مختلف از مهم‌ترین دلایل کاهش استقبال مردم از نمایشگاه قرآن نسبت به دوره‌های گذشته بود البته با وجود چنین مشکلاتی باز هم مردم در آخرین روزهای برگزاری به نمایشگاه قرآن آمدند.

بصیرت قرآنی افراد پس از بازدید از نمایشگاه قرآن باید ارتقا یابد

قصری‌زاده با بیان اینکه محتوای غرفه‌های نمایشگاه قرآن از محصولات خوبی برخوردار نبود، تصریح کرد: من از تمامی بخش‌های نمایشگاه بازدید نکردم چرا که مسیر دسترسی به سایر بخش‌ها طولانی بود اما غرفه‌هایی که دیدم محتوای قرآنی مطلوب و محصولات مفیدی نداشتند که امیدواریم این ضعف در سال‌های آینده برطرف شود.

این حافظ قرآن با اشاره به اهمیت القای پیام قرآنی به بازدیدکنندگان، ادامه داد: برگزاری نمایشگاه قرآن برای القای فهم قرآنی به افراد و انس بیشتر با آیات الهی است بنابراین باید طوری برنامه‌ریزی شود که بصیرت قرآنی افراد پس از بازدید از نمایشگاه قرآن ارتقا یابد.

حضور اقشار مختلف مردم در نمایشگاه قرآن

قصری‌زاده، حضور تمامی اقشار جامعه در نمایشگاه قرآن را یکی از نقاط مثبت نمایشگاه امسال عنوان کرد و گفت: امسال شاهد حضور اقشار مختلف جامعه در نمایشگاه قرآن بودیم که این امر می‌تواند با در نظر گرفتن نیاز سلایق مختلف در سال‌های آتی پررنگ‌تر شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم مسئولان برگزاری نمایشگاه قرآن با در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت از همین حالا برای برگزاری نمایشگاه قرآن سال آینده برنامه‌ریزی کنند تا نمایشگاه بیست‌وسوم باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برپا شود.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار