امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۵:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99728
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 95
محمود عزیزی بازیگر سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره تصمیمش به ورود در حوزه فیلمسازی، و ساخت فیلم «عقبت» به عنوان نخستین فیلمش گفت: ...

محمود عزیزی بازیگر سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره تصمیمش به ورود در حوزه فیلمسازی، و ساخت فیلم «عقبت» به عنوان نخستین فیلمش گفت: این تصمیم جدیدی نیست، چند سال قبل این کار را شروع کردم اما به دلیل علاقه‌ام به حضور در تئاتر و شرایط آنجا ترجیح دادم در تئاتر مشغول باشم. اما در حال حاضر حالی برای تئاتر نمانده به همین دلیل تصمیم گرفتم فعلا به سمت سینما بروم.

وی درباره انتخاب این فیلمنامه برای ساخت، گفت: من خیلی دنبال قهرمان شدن نبودم، اما هر فیلمی یک پیامی دارد که این فیلم هم حاوی پیام‌های اخلاقی است و اگر امکانات فراهم شود آن را می‌سازم.

وی افزود: من پیش از این نیز اقدام به فیلمسازی کرده بودم، اما پیگیر دریافت مجوز برای ساخت نشده بودم، اما در این دوره تصمیم گرفتم پیگیری آن را انجام دهم و پروانه ساخت آن را گرفتم.ما جزو شهروندان چند میلیاردی سینما و تئاتر نیستیم، ما از شهروندان با بودجه دم دستی هستیم و باید منتظر باشیم تا هزینه‌های این فیلم فراهم شود.

بازیگر فیلم «لیلی با من است» درباره مشکلات مالی این فیلم، گفت: مشکلات مالی وجود دارد، البته برای فیلم‌های اول کمک‌های مالی در نظر گرفته می‌شود که مقدار آن را نمی‌دانم.

وی افزود: فضای سینما و مدیریت جدید خوب است از این رو فکر می‌کنم این فضا برای کار مناسب باشد.

عزیزی درباره زمان فیلمبرداری این فیلم، گفت: قطعا نباید این فصل را از دست بدهیم و اگر شرایط فراهم باشد، در شهریور این فیلم را کلید خواهیم زد زیرا هم فصل خوبی است و هم رنگ و نور خوبی دارد.

این بازیگر سینما درباره مکان فیلمبرداری و ترکیب بازیکنان نیز گفت: فیلمبرداری در تهران و یا اطراف این شهر انجام می‌شود و انتخاب بازیگران نیز بستگی به توان ما دارد اگر امکانات خوب باشد، بازیگرانی که مناسب این کار هستند را انتخاب می‌‌کنیم.

وی درباره استفاده از بازیگران تئاتر در این فیلم سینمایی، گفت: کدام فیلمسازی است که از بازیگران تئاتر در کار استفاده نکند، باز هم بستگی به شرایط دارد. اگر شرایط ساخت این فیلم فراهم نشود، من دغدغه‌ای برای فیلمسازی ندارم و مسئله من این نیست که فقط بگویم یک فیلم ساختم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار