امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99731
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 51
مژگان بابامرندی، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین کتاب ...

مژگان بابامرندی، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین کتاب زیر چاپ خود، بیان داشت: حدود 6 ماه پیش نگارش کتاب «بوی تلخ یاس‌ها و شب‌بوها» که مجموعه داستان‌هایی برای گروه سنی نوجوان است، به اتمام رسید که در آینده نزدیک از سوی انتشارات «سروش» منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

وی اضافه کرد: کتاب «بوی تلخ یاس‌ها و شب‌بوها» دربردارنده حدود 6 داستان کوتاه با مضامین اجتماعی است که هر یک از داستان‌ها دارای شخصیت‌هایی مجزا هستند.

بابامرندی درباره کتاب «همه زدند تو جاده خاکی»، ادامه داد: این اثر نیز برای مخاطبان نوجوان به نگارش درآمده است که مضمون آن هم به عده‌ای از نوجوانان مربوط می‌شود که هر کدام دارای مشکلات خانوادگی بوده و درصدد حل آن برآمده که این اثر هم از سوی نشر «پیدایش» به چاپ خواهد رسید.

وی با اشاره به این مطلب که عنوان کتاب «همه زدند تو جاده خاکی» از سوی نشر پیدایش تغییر خواهد کرد، گفت: دو کتاب دیگر نیز در انتشارات علمی فرهنگی زیر چاپ دارم که به دلیل تغییر مدیریتی و به تصویب نرسیدن چاپ این آثار حاضر به بیان عنوان و مضمون آن نیستم.

بر اساس این گزارش، مژگان بابامرندی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته ادبیات نمایشی است که تا کنون بیش از 20 عنوان کتاب‌ با عناوینی نظیر «حتی مردها هم گاهی گریه می‌کنند»، «پدربزرگ سلام»، «اسم سرخ پوستی من»، «هفت پله»، «مهمان خجالتی»، «راز چه مزه‌ای می‌دهد؟»، «حتی خورشید هم گریه کرد»، «هدیه‌ای برای نرگس»، «همه ستاره‌ها مال تو»، «خودنویس طلایی»، «اولین کلمه‌ام پروانه بود»، «آفتاب از من و مهتاب گذشت»، «فقط بابا می‌تواند مرا از خواب بیدار کند»، «خانم شاعر و آقای بتهوون»، «بیا آسمان را رنگ بزنیم»، «هر سال قبل از زنگ اول»، «هفت پلّه»، «من یک مرد عنکبوتی شبیه رستم خواهم شد» و «مامانم گُمشده است» و «چرا خورشید گریه می‌کرد؟» از این نویسنده برای مخاطبان کودک و نوجوان نوشته و منتشر شده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها