امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99739
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار فارس، مجید ملانوروزی؛ مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی طی احکام جداگانه ای رضوان صادق زاده را به عنوان دبیر هنری و سیدناصر اصحاقی (مدیرکل ...

به گزارش خبرنگار فارس، مجید ملانوروزی؛ مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی طی احکام جداگانه ای رضوان صادق زاده را به عنوان دبیر هنری و سیدناصر اصحاقی (مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان اردبیل) را به عنوان دبیر بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان منصوب کرد.

همچنین مجید ملانوروزی در احکامی صداقت جباری، رضوان صادق زاده، احمد وکیلی، جواد علیزاده و مسلم سقا را به عنوان عضو شورای سیاستگذاری بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان منصوب کرد.

مهدی حمیدی ( معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد استان اردبیل) نیز طی حکمی از سوی ملانوروزی به عنوان دبیر اجرایی این جشنواره منصوب شد.

 بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر نیمه دوم شهریور امسال در اردبیل برگزار می شود.

  رضوان صادق زاده؛ نقاش و عضو هیئت علمی دانشگاه هنر است که تاکنون نمایشگاه های انفرادی متعددی در داخل و خارج از کشور برگزار کرده و در بیش از 100 نمایشگاه گروهی در ایران، ژاپن، فرانسه، انگلستان، کره، چین و کویت شرکت کرده است.

صادق زاده برگزیده چهارمین و هفتمین بی ینال نقاشی و برگزیده دومین نمایشگاه نقاشی جهان اسلام در سال 1384 است. رضوان صادق زاده تاکنون داوری جشنواره های متعددی از جمله جشنواره هنرهای تجسمی جوانان را نیز برعهده داشته است.

فراخوان بیست و یکمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به زودی منتشر می شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها