امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9974
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۵۶
تعداد بازدید: 164
محمدرضا عارف نامزد یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در حاشیه همایش بیداری اسلامی، افق آینده و انتخابات 92 در جمع خبرنگاران درباره برنامه‌هایش و وجه ...

محمدرضا عارف نامزد یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در حاشیه همایش بیداری اسلامی، افق آینده و انتخابات 92 در جمع خبرنگاران درباره برنامه‌هایش و وجه تمایز آن با برنامه های دیگر نامزدها، گفت: از برنامه دیگران اطلاعی ندارم اما برنامه خودم توجه به معیشت و مشکلات اقتصادی مردم است.

وی با بیان اینکه عدالت و عقلانیت محور برنامه هایش برای دولت یازدهم است، تصریح کرد: برنامه‌هایش را بزودی به اطلاع مردم خواهد رساند.

خبرنگاری از عارف در خصوص موضع خاتمی در قبال حضور وی در انتخابات پرسید که عارف پاسخ داد: آقای خاتمی بزودی موضع خود را به مردم خواهد گفت.

عارف در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که آیا شما آقای روحانی را اصلاح طلب می‌دانید یا خیر، گفت: این سوال را باید از خودش بپرسید اما بنده همه مومنان را اصلاح طلب میدانم.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه آیا ممکن است به نفع روحانی کنار بکشد، اظهار داشت: تا آخر در صحنه انتخابات خواهم ماند.
 
 
عارف در پاسخ به سؤالی درباره عدم احراز صلاحیت هاشمی رفسنجانی گفت: ‌بنده در جایگاهی نیستم که در این باره اظهار نظر کنم اما از این اتفاق متاسفم چرا که بهتر بود این اتفاق نمی‌افتاد.
 
وی در پاسخ به سؤالی درباره احتمال ائتلاف او از حسن روحانی گفت:‌بنده علاقمند به اجماع هستم.
 
خبرنگاری از عارف پرسید با توجه به تلاش اصولگرایان برای معرفی یک نامزد، شما و دیگر اصلاح طلبان حاضرین یک نامزد معرفی کنید که وی در پاسخ گفت: بنده از اجماع استقبال می‌کنم و خوشحال می‌شوم همه ما 8 نفر 2 نامزد داشته باشیم.
 
عارف در پاسخ به سؤالی درباره غرضی گفت: ایشان وزیر بنده بودند و بنده در دوران وزارت آقای غرضی همکار ایشان بودم. آقای غرضی فردی ارزشی و عزیز است که ما با هم همکاری خوبی داشتیم.
 
خبرنگاری از معاون اول دولت اصلاحات درباره فتنه 88 پرسید که وی در پاسخ تصریح کرد: حوادث 88 حتماً فتنه بود؛ همانطور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند سران فتنه آمریکا و اسرائیل هستند و ریشه‌های فتنه به خارج از کشور برمی‌گردد؛ در داخل هم نباید یک گروه را مقصر خواند. توصیه من این است که درباره حوادث سال 88 یک کار کارشناسی انجام شود تا سهم و تقصیرات هر گروهی مشخص شود.
 
عارف در پاسخ به سؤالی درباره استفاده از نظرات اقتصادی هاشمی رفسنجانی گفت:‌همانطور که من گفتم از نظرات همه استفاده خواهم کرد. یک گروه کارشناسی و یک گروه منتقد تشکیل خواهم داد تا در اداره دولت از آنها کمک بگیرم.
 
نامزد انتخابات آتی ریاست جمهوری در پاسخ به سؤال خبرنگار خارجی که از وی درباره موضع دولت وی در صورت پیروزی در قبال حوادث سوریه پرسید، اظهار داشت: در بحث سیاست خارجه، دولت‌ها باید سیاست‌هایی را اجرایی کنند که شورای عالی امنیت ملی آن را تصویب و به تائید رهبری رسانده است.
 
وی تاکید کرد:‌در صورت پیروزی فرد اصلاح طلب در انتخابات آتی ممکن است تاکتیک‌ها و روش‌های ما تغییر کند اما سیاست‌های کلی در سیاست خارجه تغییر نخواهد کرد.
 
انتهای پیام/ انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها