امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99743
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی محمدی مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان در تشریح جزئیات جشنواره عید نیایش گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی محمدی مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان در تشریح جزئیات جشنواره عید نیایش گفت: عکاسان حرفه‌ای، هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر عکاسی در چهار گوشه ایران می‌توانند عکس‌های خود را از برگزاری آیین نماز عید فطر به دبیرخانه جشنواره عید نیایش ارسال کنند.

وی از معرفی داوران جشنواره در آینده نزدیک خبر داد و افزود: هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر پنج اثر برای شرکت در مسابقه ارسال کند و آخرین مهلت ارسال آثار ساعت 24 روز پنجشنبه 16 مرداد است. پس از بررسی آثار ارسالی در نهایت از صاحبان 10 عکس برتر تجلیل می‌شود.

محمدی با اشاره به اهدای بیش از 65 میلیون ریال جایزه نقدی به برگزیدگان جشنواره عید نیایش گفت: افراد اول تا سوم از نگاه هیات داوران علاوه بر تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به ترتیب 20، 15 و 10 میلیون ریال جایزه نقدی دریافت می‌کنند. ضمن اینکه به هفت نفر از عکاسان برگزیده لوح تقدیر و سه میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌شود.

پست الکترونیک 1837@farhangsara.ir از نخستین لحظه‌های صبح روز عید فطر آماده دریافت عکس‌های عید نیایش است. علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فراخوان به پایگاه‌های fhnews.ir یا farhangsara.ir مراجعه کنند یا با سامانه 1837 تماس بگیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها