امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99756
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به همت مرکز بین‌المللی فردایی بهتر و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جنبش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به همت مرکز بین‌المللی فردایی بهتر و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جنبش دانشجویان جهان اسلام و دانشجویان دانشگاه‌های تهران، در روز قدس غرفه‌های جمع‌آوری کمک برای مردم غزه برپا شده و موج اول جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مردم غزه آغاز شد.

در طول جمع‌آوری کمک‌ها استقبال بسیار خوبی از مردم مظلوم‌نواز ایران صورت گرفته و تا به حال مبلغ قابل توجهی برای کمک به مردم غزه جمع آوری شده است و از دیگر برنامه‌های برگزار شده جمع‌آوری امضا برای لزوم همه جانبه ایران برای پایان دادن همیشگی غده سرطانی اسرائیل بوده است.

بنابر این گزارش، بیش از 20 روز است که مردم مظلوم غزه زیر بمباران شدید و حملات گسترده رژیم اشغالگر قدس قرار دارند و در این بین تشکل‌های دانشجویی و مردمی علاوه بر اعلام حمایت‌های مختلف اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مردم غزه نموده اند.

با توجه به چنین وضعیتی و نیاز شدید مردم غزه به کمک‌های انسان دوستانه «مرکز بین‌المللی فردایی بهتر»، «بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر» و سایر گروه‌ها و تشکل‌های مردمی دانشجویی اقدام به راه‌اندازی کمپین جمع‌آوری کمک برای مردم غزه کرده‌اند.

گروه‌ها وتشکل‌های دانشجویی مردمی و علاقه‌مندانی که تمایل به همکاری برای جمع آوری کمک‌های مردمی دارند می‌توانند از طریق پست الکترونیکی  Iran4gaza@gmail.com و یا شماره تلفن 09217970710 با این کمپین در ارتباط باشند.

پیش از این نیز  مرکز بین‌المللی فردایی بهتر در سرمای سخت زمستان سال گذشته اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای آوارگان و جنگ‌زدگان سوری کرده و به طور یک ماه ضمن حضور میدانی در لبنان و سوریه با همکاری تشکل‌های مردمی لبنان اقدام به توزیع کمک‌ها و امدادرسانی به آوارگان و جنگ زدگان کرد.

در ادامه گزارشی از جمع آوری کمک ها در روز قدس را مشاهده خواهید کرد.
 
 
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها