امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99765
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 332
به گزارش سایت فتن ٬ چند روز پیش خبری تحت عنوان «پلمپ بزرگترین مرکز فرهنگی در محله ارمنی نشین اصفهان!» در سایت حامی جریان افراطی شیرازی ...

به گزارش سایت فتن ٬ چند روز پیش خبری تحت عنوان «پلمپ بزرگترین مرکز فرهنگی در محله ارمنی نشین اصفهان!» در سایت حامی جریان افراطی شیرازی ها یعنی شیعه آنلاین منتشر شد و در این مطلب ضمن دفاع از این مجموعه ٬ از مسئولین خواسته شد که پاسخگوی این اقدام باشند.

به گزارش سایت فتن ٬ چند روز پیش خبری تحت عنوان «پلمپ بزرگترین مرکز فرهنگی در محله ارمنی نشین اصفهان!» در سایت حامی جریان افراطی شیرازی ها یعنی شیعه آنلاین منتشر شد و در این مطلب ضمن دفاع از این مجموعه ٬ از مسئولین خواسته شد که پاسخگوی این اقدام باشند.

حامیان این جریان چه در سایت های خبری و چه در صفحات زنجیره ای فیسبوکی خود گفته اند که بیت العباس اصفهان به دلایل نامعلومی پلمپ شده است و یا حتی برخی پلمپ این مجموعه را به امام جمعه اصفهان نسبت می دهند و علت آن را قرائت زیارت عاشورا در این مجموعه میدانند! این درحالی ایست که گویا شیعه آنلاین و دیگر رسانه های فیسبوکی این جریان فراموش کرده اند گردانندگان مجموعه بیت العباس با حمایت حسینیه کربلایی های اصفهان که هر دو از جریان شیرازی ها خط می گیرند ٬ موضوعاتی همچون لعن و ابراز برائت علنی و توهین و فحاشی به مقدسات اهل سنت و همچنین قمه زنی را در لباس احیای شعائر حسینی تبلیغ می کردند.از ابتدای فعالیت این دو مجموعه یعنی بیت العباس و حسینیه کربلائیها در اصفهان میتوانست بوی فتنه انگیزی را از سخنرانان و مداحانی که در این دو مجموعه فعال بودند استشمام کرد.

پلمپ بیت العباس اصفهان

پلمپ بیت العباس اصفهان

با اینکه خود این جریان علت تعطیلی فعالیت های فتنه انگیز خود را می دانند ولی گویا از همین ماجرا هم میخواهند استفاده کنند و علت پلمپ مجموعه بیت العباس را منع قرائت زیارت عاشورا  به دستور امام جمعه اصفهان آیت الله طباطبائی ٬ اعلام می کنند اما بخوانید پاسخ دفتر امام جمعه اصفهان به این شایعات :

به گزارش جهان، حجت الاسلام والمسلمین سید حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، شایعات اخیر مبنی بر دستور آیت‌الله طباطبایی‌نژاد به تعطیلی حسینیه‌ها و هیئت‌های فعال اصفهان و همچنین مخالفت ایشان با قرائت زیارت عاشورا در مجالس عمومی را به صورت کامل تکذیب کرد.

وی گفت: قطعا هیچ عقل سلیمی چنین مطالبی را باور نکرده و قطعا شیوع این شایعات جاهلانه نبوده بلکه مغرضانه و با هدف مخالفت با علما و نظام مقدس اسلامی است.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان افزود: بی شک نشر کنندگان این نوع شایعات که برای چندمین بار طی سالیان اخیر اقدام به اتهام و نشر اتهام می‌کنند از تقوا بهره‌ای نبرده و خائنانه علما و مسئولان نظام مقدس اسلامی را تخریب می‌کنند.

وی همچنین این مطلب را نیز یادآور شد: نخستین برنامه مراسم عزاداری ایام محرم و ایام فاطمیه که در دفتر آیت الله طباطبا‌یی‌نژاد برگزار می‌شود قرائت زیارت عاشورا است.

 

گویا پخش خبر پلمپ بیت العباس برای رسانه های ضدانقلاب نیز مفید بوده است ٬ سایت «سحام نیوز» و «جنبش راه سبز» از حامیان فتنه ۸۸ هر کدام با استقبال از این خبر ٬ به نشر آن پرداختند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها