امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99767
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۱
تعداد بازدید: 17
حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و  عضو کمیسیون فرهنگی خانه ملت با اشاره به انتخاب و معرفی نماینده قوه مقننه برای ...

حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و  عضو کمیسیون فرهنگی خانه ملت با اشاره به انتخاب و معرفی نماینده قوه مقننه برای حضور در هیئت نظارت بر مطبوعات، گفت: در انتخاب نمایندگان اولویت اصلی با نظر کمیسیون‌های تخصصی مجلس در این باره است و نمایندگان معرفی شده به صحن نیز با همین نظر انتخاب شده‌اند.

وی افزود: در این میان هم هیچ ابهام اجرایی و قانونی نیز در خصوص انتخاب نمایندگان معرفی شده از کمیسیون فرهنگی مجلس وجود ندارد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: در این میان هم باید به این نکته توجه کرد که فارغ از جهت گیری سیاسی معرفی این اعضا بر اساس نظر اعضای کمیسیون فرهنگی بوده و در صورت نقض این رویه شاهد تکرار آن در مورد تمام کمیسیون‌ها خواهیم بود.

بنابراین گزارش، در جلسه علنی روز چهارشنبه هفته گذشته مجلس شورای اسلامی، برخی نمایندگان اعتراضاتی به نحوه انتخاب عضو ناظر مجلس در هیات نظارت بر مطبوعات داشتند و در نهایت رای‌گیری برای انتخاب عضو ناظر در هیات یاد شده انجام نشد.

از سوی دیگر اعضای کمیسیون فرهنگی خانه ملت هم که عضو ناظر از سوی این کمیسیون به صحن علنی معرفی می‌شود، عدم رای گیری برای انتخاب عضو ناظر را بدعت دانسته و بر لزوم اجرای آیین‌نامه داخلی مجلس تاکید کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها