امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99768
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در پیام تسلیت این مرجع تقلید آمده است: فقدان اسفناک عالم وارسته و روحانى برجسته حضرت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در پیام تسلیت این مرجع تقلید آمده است: فقدان اسفناک عالم وارسته و روحانى برجسته حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین آقاى حاج شیخ حسین شب‌زنده‌دار (قدس سره) مایه نهایت تأسف شد. این عالم ربانى که سال‌ها از نزدیک ایشان را مى‌شناختم، مظهر قدس و تقوا و ورع بود و با نهایت تواضع خدمات علمى و تبلیغى خود را در حوزه علمیه قم انجام مى‌داد.

در ادامه این پیام افزوده شده است: تمام کسانى که با این عالم باتقوا آشنا بودند، خاطرات خوب و با ارزشى از وى داشتند. آن فقید سعید، پس از یک دوره درد و رنج به رحمت ایزدى پیوست و یاد و خاطره او در اذهان باقى ماند. خداوند وى را غریق رحمت گرداند و بر درجاتش بیفزاید.

در پایان این پیام افزوده شده است: اینجانب به حوزه علمیه قم و همه بازماندگان ایشان مخصوصاً فرزندان برومندش به خصوص جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقاى حاج شیخ مهدى شب‌زنده‌دار تسلیت عرض مى‌کنم و صبر و اجر فراوان براى همگى از خداوند مسئلت دارم.
انتهای پیام/2258/ل/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها