امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99773
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۱
تعداد بازدید: 41
مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به برنامه‌ریزی پلیس راه گیلان برای ایام تعطیلات عید فطر اظهار کرد: دور دوم سفر از ...

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به برنامه‌ریزی پلیس راه گیلان برای ایام تعطیلات عید فطر اظهار کرد: دور دوم سفر از تعطیلات عید فطر آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود دور سفر به گیلان با حجم فزاینده‌ای مواجه شود، افزود: به دلیل تعطیلات چند روزه عید سعید فطر محدودیت‌های ترافیکی در محورهای گیلان به ویژه رشت ـ قزوین در نظر گرفته شده است.

فرمانده پلیس راه گیلان ادامه داد: از ساعت 2 بعدازظهر فردا دوشنبه به مدت سه روز در محور رشت‌ـ قزوین تردد برای خودروهای سنگین به استثنای خودروهای حامل مواد غذایی ممنوع است.

وی با بیان اینکه روز جمعه برگشت پرترددی در محورهای استان خواهیم داشت، تصریح کرد: از ساعت 8 صبح تا 12 شب روز جمعه در محورهای رشت‌ـ قزوین و آستارا‌ـ اردبیل محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

رستگار درباره حساس بودن محور اصلی گیلان در رشت‌ـ قزوین یادآور شد: این محور به دلیل اینکه هنوز 11 کیلومتر از آزاد راه به بهره‌برداری نرسیده است در حوزه رودبار و منجیل با مشکل ترافیکی مواجه هستیم به همین دلیل بیشترین محدودیت‌های ترافیکی در این محور اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه جاده‌های گیلان به دلیل مسکونی بودن دارای شرایط ویژه‌ای است، خاطرنشان کرد: از رانندگان و مسافرانی که به گیلان سفر می‌کنند می‌خواهیم تا با رعایت کامل قوانین، رانندگی کنند.

رئیس پلیس راه گیلان استفاده از نیروهای انتظامی و توان پلیس راه در ایام تعطیلات برای کنترل ترافیکی را از برنامه‌های مهم این پلیس عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات پیش‌رو از دیگر بخش‌های انتظامی برای کنترل ترافیک در محورهای مختلف گیلان استفاده می‌کنیم و اکنون 100 درصد آماده استقبال از مسافران هستیم.

رستگار با بیان اینکه رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی سفر خوبی را برای مسافران رقم می‌زند، متذکر شد: از مسافران و رانندگان می‌خواهیم به هنگام خواب‌آلودگی و خستگی رانندگی نکنند و از سبقت و سرعت غیرمجاز در جاده‌های گیلان بپرهیزند.

انتهای پیام/2300/ل30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها