امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9978
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۵۶
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش پس از بازگشت تیم ملی فوتبال کشورمان امروز به مدت 15 دقیقه با دوربین 20:30 و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش پس از بازگشت تیم ملی فوتبال کشورمان امروز به مدت 15 دقیقه با دوربین 20:30 و واحد مرکزی خبر در فرودگاه امام خمینی به جر و بحث پرداخت.

وی ابتدا در پاسخ به سوالی که بازی با عمان را چگونه دیدید، گفت: ما برای بازی به عمان نرفته بودیم. برای تفریح رفته بودیم. شما بهتر است در مورد تعطیلات حرف بزنید و نه مسائل دیگر.

وی در مورد سوال دیگری که شما موظفید جواب رسانه‌ها را بدهید، گفت: باز هم می‌‌گویم شما بهتر است با ترابیان درباره تعطیلات من حرف بزنید.

کی‌روش باز هم در پاسخ خبرنگار برنامه 20:30 که چرا شما رفتار خوبی ندارید، گفت: من حرفه‌ای هستم. اما تعطیلات خوش گذشت. او چند بار این موضوع را تکرار کرد.

خبرنگار واحد مرکزی خبر باز هم از این موضوع کوتاه نیامد و سعی کرد تا کی‌روش جواب سوال او را درباره نتیجه ضعیف تیم ملی مقابل عمان بدهد؛ اما باز هم کی‌روش گفت: خیلی خوشحالم که شما را در فرودگاه دیده‌ام. ما به تعطیلات رفته بودیم نه مسئله دیگر. این بحث و جدل حدود 15 دقیقه طول کشید.
انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها