امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99780
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۱
تعداد بازدید: 19
علی علیلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز به رانت در حوزه خودروسازی اشاره کرد و اظهار کرد: برای نمونه در این مورد به قرارداد با بازیکنی از ...

علی علیلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز به رانت در حوزه خودروسازی اشاره کرد و اظهار کرد: برای نمونه در این مورد به قرارداد با بازیکنی از مقدونیه می‌توان اشاره کرد در این قرارداد بازیکن مقدونیه‌ای توسط دلال جوانی که از بستگان یکی از اهالی فوتبال کشور است با باشگاه پیکان قرارداد می‌بندد.

وی اضافه کرد: ارزش این قرارداد 180 هزار دلار بوده و با شخصی به نام الکساندر بایوفکسی بسته می‌شود.

علیلو خاطر نشان کرد: نکات جالب این قرارداد به غیر از بازیکن و قیمت بوده به طوری که در جایی عنوان می‌کند که بعد از بسته شدن قرارداد و پرداخت هزینه‌هایی همچون دلالی، پیش پرداخت و ... این بازیکن مثلا خارجی را برای گرفتن عکس و رسانه‌ای کردن موضوع به زمین فوتبال می‌برند تا از بازی این بازیکن عکس تهیه شود که این فرد در زمین فوتبال اظهار می‌دارد که او قرار نیست فوتبال بازی کند اصلا فوتبال بلد نیست و رشته ورزشی وی دوندگی بوده و قرار است برای تیم پیکان بدود.

وی با اشاره به اقدام این بازیکن در شکایت از تیم پیکان گفت: شکایت این آقای فوتبالیست که دونده از آب درآمد به مراجع قضایی تیم پیکان را محکوم به پرداخت 171 هزار دلار غرامت به این بازیکن کرد.

نماینده مردم شبستر در مجلس در پاسخ به این سئوال که هزینه‌های این اشتباه را چه کسی پرداخت می‌کند گفت: خودروسازان پرداخت‌کننده تمام هزینه‌های این اشتباه از هزینه دلالی تا غرامت بازیکن می‌باشد.
انتهای پیام/60001/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها