امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 99786
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۱۱
تعداد بازدید: 83
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با علت عدم ...

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با علت عدم اجرای قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: قطعا برای اجرای هر  کاری که از صفر شروع می‌شود مشکلاتی وجود دارد، اجرای قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان مانند چرخ‌دنده‌هایی است که به تازگی راه افتاده ولی شتاب خوبی داشته است.

وی افزود: تا به اینجای کار تعداد شرکت‌هایی که تاییدیه دانش‌بنیان گرفته‌اند بسیار بالا رفته و 600 شرکت تاییدیه گرفتند که امیدواریم تا پایان سال این تعداد به 1500 شرکت برسد.

ستاری ادامه داد: امسال برای نخستین بار سازمان امور مالیاتی معافیت مالیاتی شرکت‌های دانش‌بنیان را لحاظ کرده است و سازمان گمرک نیز تسهیلاتی را برای شرکت‌های دانش‌بنیان در نظر دارد.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: قطعا در سطوح پایین هنوز ناهماهنگی‌هایی وجود دارد که این مشکلات را نفی نمی‌کنیم ولی در حال رفع آن هستیم و به محققان کشور اطمینان می‌دهیم که این مشکلات برطرف می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها